Detaily o ponuke práce
Práca vo Veľkej Británií - bez znalosti jazyka, WWW.GWA.SK
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Služby
  Doprava a špedícia
  Marketing, reklama, PR
Náplň práce:
  Roznos letákov v podobe plastových vriec do schránok rodinných domov v lepších častiach miest, ktoré Angličania napĺňajú vecami pre charitu . Vodiči sa na tieto trasy vracajú v deň zberu a robia kolekciu týchto vriec. Miesto práce je určené vopred teamleaderom a každá skupina má svoje auto s vodičom, ktorý ich na miesto dopraví . Pracuje sa 6 dní v týždni. - šancu majú uchádzači aj bez znalosti Angličtiny - nástupný týždenný plat je 250 GBP netto !!!! Každé tri mesiace je plat zvýšený o 10 GBP pracovníkom, ktorí splnia mesačný plán počtu roznesených letákov. Najvyššia možná mzda je 280 GBP netto týždenne. - práca je vhodná pre mužov aj pre ženy - transport do práce hradí zamestnávateľ, taktiež ochranné nepremokavé oblečenie pre poštárov - možnosť profesného rastu - uchádzač musí byť v dobrej fyzickej kondícii , keďže sa jedná o prácu v pohybe - čistý Výpis z registra trestov - vodičský preukaz B alebo C je výhodou
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  20.000 - 30.000 EUR
  Každé tri mesiace je plat zvýšený o 10 GBP pracovníkom, ktorí splnia mesačný plán počtu roznesených letákov. Najvyššia možná mzda je 280 GBP netto týždenne. Práca je vhodná pre mužov aj pre ženy, transport do práce hradí zamestnávateľ, taktiež ochranné nepremokavé oblečenie pre poštárov
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  3.6.2009, 8.6.2009
Informácie pre uchádzača
  ubytovanie zabezpečené za 30 - 40 GBP/týž

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží

  uchádzač musí byť v dobrej fyzickej kondícii , keďže sa jedná o prácu v pohybe. Podmienkou je predloženie Výpisu z registra trestov bez záznamu.

  GWA poskytuje svojim klientom široký výber služieb na slovenskom aj zahrani?nom trhu tak v oblasti personalistiky ako aj cestovného ruchu už od roku 1997. Zaoberáme sa sprostredkovaním pracovných pobytov, brigád, Au Pair pobytov a sezónnych prác v zahrani?í. Sme držite?om licencie pre sprostredkovanie zamestnania za úhradu a ADZ udelenej ÚPSVaR.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  GWA, s.r.o.
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  work@gwa.sk
  www.gwa.sk