TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Obchodný zástupca, sprostredkovateľ
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Obchod
  Služby
Náplň práce:
  Sprostredkovanie obchodu, riešenie ponúk a požiadaviek klientov, komunikácia s nimi a práca s PC. Práca na živnosť i bez živnosti - mandátna zmluva, v priestoroch Centrály spoločnosti i z domu.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Jednorazová akcia
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
Iné výhody
  Spolupráca s najsilnejšou bartrovou spoločnosťou na Slovensku, dlhodobá spolupráca. Firma VOICE poskytuje know-how a 10 ročné skúsenosti v oblasti bartrovania. Výhodou spolupráce je pestrosť ponúkaného tovaru a služieb (v závislosti od našich klientov). Množstvo rôznych obchodných prípadov.
Miesto výkonu:
  Trenčín
Termín nástupu:
  október - november
Informácie pre uchádzača
  Vašu žiadosť a profesný životopis pošlite na našu adresu e-mailom alebo faxom.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Požadovaná prax:
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 19 do 60
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:
  B,
Ostatné informácie
  Sme bartrova spoločnosť, najväčšia svojho druhu na Slovensku, ktorá sprostredkováva prostredníctvom svojich zmluvných partnerov bartrove obchody pre klientov po celom Slovensku. Pomocou bartru vieme podporiť podnikateľov, hlavne výrobcov v ich rozvojových programoch, pomôcť im lepšie využiť kapacity, zvýšiť obrat, expandovať, a to bez strachu z neplatičov a podvodníkov.

O firme
Charakteristika:
  Sme bartrova spolo?nos?, ktorá sprostredkováva prostredníctvom svojich zmluvných partnerov bartrove obchody pre klientov po celom Slovensku. Pomocou bartru vieme podpori? podnikate?ov, hlavne výrobcov v ich rozvojových programoch, pomôc? im lepšie využi? kapacity, zvýši? obrat, expandova?, a to bez strachu z neplati?ov a podvodníkov.
Oblasť podnikania:
  Obchod
Adresa:
  VOICE
  Dolný šianec 1
  911 48 Trenčín
  kariera@superbarter.sk
  www.superbarter.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií