Detaily o ponuke práce
VEDÚCI VÝROBY
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Strojárstvo
Náplň práce:
  organizuje výrobu, zajiš?uje její bezproblémový chod - zajiš?uje efektivnost výroby a hodnocení výkonnosti - ?ídí pracovní ?innosti s vazbami na další technologické a pracovní úseky - spolupracuje na tvorb? výrobních plán? - zajiš?uje komplexní kontrolu výrobk? strojírenské výroby - spolupracuje na zpracování plán? kontroly jakosti - zajiš?uje pracovní a technologickou káze? - kontroluje pravidelné a ?ádné provád?ní údržby, kontrol a revizí - zajiš?uje komunikaci se servisními spole?nostmi - spolupracuje s odbornými útvary na ?ešení problém?
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  30.000 - 50.000 CZK
  zázemí stabilní prosperující spole?nosti - p?íležitost k osobnímu a profesnímu r?stu, možnost kariérního postupu - zam?stnanecké výhody ( p?ísp?vek na stravování, p?ísp?vek na penzijní p?ipojišt?ní - motivující podmínky - auto, telefon - velmi dobré finan?ní ohodnocení - pracovišt? Mirošov, okres Rokycany
Miesto výkonu:
  Česká republika
Termín nástupu:
  dohodou

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Vysokoškolské II. stupňa
Zameranie:
  strojárstvo, technické obory
  áno
Vhodnejšia vo veku:
  od 28 do 50
Pozícia je vhodnejšia pre:
  muža
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý
  Slovenský jazyk - Expert
Počítačové znalosti:
  MS Windows - Pokročilý
  Internet (e-mail, www) - Pokročilý
Vodičský preukaz:
  C,

  Strojírenská výroba zam??ená p?evážn? na p?esné mechanické d?lelní ocelových plech? ve svitcích na podélných a p?í?ných d?licích linkách, Steel Servis Centrum. HLAVNÍ PROVOZ A VEDENÍ SPOLE?NOSTI JE V MIROŠOV?.
Oblasť podnikania:
  Strojárstvo
Adresa:
  ROSSO STEEL, a.s.
  Adamova 460/3
  160 00 Praha
  cechalova@rosso.cz
  www.rosso.cz