TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Konzultantka v personálnej kancelárií na Juhu Anglicka - v blízkosti letiska Gatwick
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Administratíva
Náplň práce:
  THE MAIN ROLE WOULD BE TO INTERVIEW CANDIDATES TO PLACE INTO UK JOBS. YOU WOULD WORK IN A TEAM AND BE CANDIDATE FOCUSED. YOU MUST BE COMPUTER LITERATE AND CONFIDENT ON THE TELEPHONE. MUST HAVE A FLEXIBLE WORKING ATTITUDE AND BE ABLE TO SELL THE PLACEMENTS IN DETAIL TO CANDIDATES. MUST BE PREPARED TO DEAL WITH ALL WELFARE ISSUES AND TRAVEL ARRANGEMENTS. TRAINING WILL BE GIVEN ON OUR SOFTWARE AND RECRUITMENT PROGRAMME. SUCCESSFUL CONSULTANTS EARN APPROX £2000 A MONTH OR MORE. THIS VACANCY IS AVAILABLE IMMEDIATELY. YOU MUST BE PREPARED TO WORK ON YOUR OWN INITATIVE AND BE ABLE TO BE SELF MOTIVATED.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Iné výhody
  -TRAINING WILL BE GIVEN ON OUR SOFTWARE AND RECRUITMENT PROGRAMME. • registrácia v agentúre APPRIME agency je zdarma, • ubytovanie je zabezpečené spolu s prácou vo veľmi dobrej cene, • motivačné finančné ohodnotenie až do výšky £2000 A MONTH OR MORE
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  dohodou
Informácie pre uchádzača
  - COMPUTER LITERATE AND CONFIDENT ON THE TELEPHONE - A GOOD TEAM PLAYER AND CANDIDATE FOCUSED V prípade záujmu nám je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu apprime@apprimeagency.com a do predmetu uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
  áno
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:
  C,
Ostatné informácie
  Milí potencionální klienti,keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne. Agentúra APPRIME agency vznikla v roku 2006, na základe predošlých skúsenosti a znalosti sprostredkovania prace v zahraničí. Pracujeme s povolením od Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) číslo:AA/2006/13501/52790 Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zahŕňa nasledujúce oblasti: sprostredkovanie práce v EU krajinách- zabezpečenie ubytovania- -prostredkovanie Au pair programu v EU krajinách - štúdium v zahraničí- personalistika adresa: Zimná 94, 052 01 Spišská Nová Ves

O firme
Charakteristika:
  Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zah??a nasledujúce oblasti: - sprostredkovanie práce v EU krajinách - zabezpe?enie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EU krajinách - štúdium v zahrani?í - personalistika REGISTRÁCIA ZDARMA!!!! SPROSTREDKOVATE?SKÝ POPLATOK SPLATNÝ DO 10 DNÍ OD NÁSTUPU DO PRÁCE.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  APPRIME agency
  Zimná 94
  052 01 Spišská Nová Ves
  info@apprimeagency.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií