Detaily o ponuke práce
PRÁCA S PARFUMAMI
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Obchod
  Marketing, reklama, PR
  Manažment, konzulting
Náplň práce:
  Zaujímavá, pohodová a nenáro?ná práca so špi?kovými parfumami za absolutne bezkonkuren?né ceny. Manažovanie nezávislých obchodníkov. Budovanie odbytovej siete.
Druh p. pomeru:
  Vedľajší pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  Tato práca Vám dáva mnoho výhod. Tempo práce si prispôsobíte pod?a Vašich potrieb. ( bez živnosti, alebo so živnos?ou, na VPP, alebo naplno ako ja ) Pracova? môžete kdeko?vek na Slovensku a v ?ase, ktorý Vám vyhovuje. Máte zabezpe?ený okamžitý zárobok na ruku – nákup vôní je za jednotnú super - ?udovú cenu 260,-Sk a predaj iba za 380,-Sk!!! Zisk 120,- Sk na parfume je Váš! Zárove?, Vám firma bude každý mesiac vypláca? trvalý mesa?ný bonusový príjem, ktorý po cca. 6-tích mesiacoch intenzívnej práce môže by? reálne už od 35.000,- Sk a viac. Záleží to od Vašej dosiahnutej bonusovej úrovne, avšak príjem je neobmedzený!!! Do biznisu môžete zapoji? aj celú rodinu, príbuzných, priate?ov, známych, ale i neznámych. Vašu odbytovú sie? môžete rozširova? i do zahrani?ia. Neskôr, po dosiahnutí stanovených pozícií Vás ?akajú rôzne odmeny, vaše auto zadarmo, dovolenky v zahrani?í a rôzne sú?aže o hodnotné ceny, at?.. .
Miesto výkonu:
  Bratislava I
Termín nástupu:
  ihne?
Informácie pre uchádzača
  Práca je ur?ená pre všetky regióny Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 0

Ostatné informácie
  www.donocik.sk

Charakteristika:
  Obchodná spolo?nos?, zameraná na parfumovu kozmetiku.
Oblasť podnikania:
  Obchod
Adresa:
  Henrich Donocik
  Považská 14
  04011 Košice
  hdonocik@gmail.com