Detaily o ponuke práce
Procesný inžinier - špecialista
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Výroba
Náplň práce:
  •• Plánovanie, navrhovanie, príprava a hodnotenie výrobných procesov •• Príprava výrobných dokumentácií s návrhmi použitia materiálov •• Analýzy vnútorných a zákazníckych výkresov •• Analyzovanie výkresových dokumentácií •• Zabezpe?ovanie tréningov a školení pred zavedením nových procesov •• Monitorovanie výrobných procesov s následným zlepšovaním výroby
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  •• Možnos? pracova? v ?istom a dynamickom prostredí •• Balík benefitov kultúrneho, sociálneho a športového vyžitia •• Bezplatná preprava •• Možnos? ?alšieho vzdelávania a rastu •• Motivujúce platové ohodnotenie •• Mesa?né a polro?né odmeny •• Vernostné odmeny •• Trvalé zamestnanie v stabilnej spolo?nosti
Miesto výkonu:
  Prievidza
Termín nástupu:
  Dohodou
  •• SŠ / VŠ s technickým zameraním - absolvent •• Výhodou sú skúsenosti s vedením - riadením výroby •• Znalos? použitia MS Office, MS Project - výhodou •• Aktívna znalos? anglického, alebo nemeckého jazyka podmienkou •• Technické zru?nosti a schopnos? zlepšova? procesy •• Zmysel pre samostatnos? a kreativitu •• Komunikatívnos?

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží

  V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš profesný životopis v slovenskom, po prípade anglickom jazyku a to na e-mail jl@hr-people.sk V súlade so zákonom ?. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovate? HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Radlinského 27 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za ú?elom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedyko?vek písomne odvola?.

  HR-PEOPLE sústre?uje svoje úsilie na poskytovanie služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup k našim klientoma uchádza?om o prácu. Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú: • Humánnos? • Rast spolo?nosti • Profesionalita • Efektivita • Otvorená komunikácia • Precíznos? • Lojálnos? • Energia
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  HR-PEOPLE s.r.o.
  Radlinského 27/B
  81107 Bratislava
  jl@hr-people.sk
  www.hr-people.sk