Pozícia pre 4 SKÚSENÉ OPATROVATEĽKY v renovovanom opatrovateľskom centre. Nástup 19.1.2009. Nantwich / Veľká Británia.
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Zdravotníctvo a farmácia
  Služby
Náplň práce:
   pracovný pomer: hlavný pracovný pomer miesto práce: Veľká Británia upresnenie miesta práce: Nantwich / Veľká Británia termín nástupu: Ihneď ponúkaný plat: od 5.80GBP/hod. náplň práce: Obsadzujeme pozície pre 4 skúsené opatrovateľky s nástupom od 19. Januára 2009. Jedná sa o prácu v novo renovovanom opatrovateľskom centre strednej veľkosti, s kapacitou 33 lôžok. Povinnosťou opatrovateliek budú základné opatrovateľské úkony ako napr. pomoc pri kúpaní, obliekaní, kŕmení. Taktiež spoločníctvo rezidentom zariadenia. Zariadenie momentálne zamestnáva 10 sestier, 10 opatrovateľov a ďalší pomocný personál ako napr. chyžné, kuchárov a údržbára. Pracovná doba je minimálne 36 hodín do týždňa s možnosťou odpracovania nadčasov. Priemerný pracovný týždeň má 40-48 pracovných hodín. Možnosť získania NVQ kvalifikácie v opatrovateľstve ZDARMA!!! Strava pre zamestnancov je dostupná počas pracovnej doby za poplatok 0,50GBP!!!!! Ubytovanie je zabezpečené v rodinnom dome, s čisto ženskými nájomníčkami. požiadavky na pracovníka: vzdelanie: úplné stredné s maturitou požadovaná prax: min. 1 rok iné požiadavky: Empatická osoba, flexibilná, starostlivá a vnímavá k potrebám iných a chorých, tímový hráč, ale zároveň samostatná a komunikatívna. Skúsenosti s opatrovaním starých ľudí sú výhodou. Čistý výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace. Komunikatívna angličtina je potrebná - je potrebné sa vedieť dohovoriť v anglickom jazyku. Dobrý zdravotný stav. V prípade záujmu nám je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu poprad@apprimeagency.com (PP) alebo office@apprimeagency.com (SNV) a do predmetu uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
  - registrácia v APPRIME agency je ZDARMA - nie je potrebný opatrovateľský kurz - ubytovanie zabezpečené v spoluužívanom rodinnom dome - len ženy - Nástup možný ihneď - Zaujímavé finančné ohodnotenie - Perspektíva dlhodobej pozície - poskytneme Vám kompletný servis a taktiež kompletné zabezpečenie cestovných informácií
Miesto výkonu:
  Veľký Krtíš
Termín nástupu:
  19.1.2009

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
  Opatrovateľstvo
Pozícia je vhodnejšia pre:
  ženu
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý

  Milí potencionální klienti, keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne. APPRIME agency = agentúra, ktorá sprostredkúva prácu s ubytovaním v zahraničí. Máme k dispozícií najnovšie ponuky práce na rôzne druhy aktuálnych voľných pozícií z oblasti veľkoskladov a baliarní, opatrovateľstva, gastronómie (čašníci a čašníčky, barmani a barmanky, šéfkuchári, kuchári, asistenti kuchárov, umývači riadu, ...), hotelierstva (recepčná, chyžná, nosič batožiny,...) ako aj z dopravy a distribúcie (šoféri, pomocníci šoférov, poštári ..), strojárstva a iných oblastí. Agentúra APPRIME agency vznikla v roku 2006, na základe predošlých skúsenosti a znalosti sprostredkovania prace v zahraničí. Pracujeme s povolením od Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR). Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zahŕňa nasledujúce oblasti: - zabezpečenie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EÚ krajinách - štúdium v zahraničí - personalistika adresa: Zimná 94, 052 01 Spišská Nová Ves, (Budova Združeny) Tomášikova 2, 058 01, Poprad (Sídlisko starý Juh, bývalá škôlka) informácie pre zájemncu: kontaktná osoba: APPRIME agency - Monika Kolčáková (PP), Mgr. Maritna Marušáková (SNV) e-mail: SNV: office@apprimeagency.com, PP: poprad@apprimeagency.com telefón: SNV: 0910 694 287, 053 441 0907 alebo PP: 052 478 2909, 0911 172 278

Charakteristika:
  Agentúra na sprostredkovanie práce v zahraničí
Oblasť podnikania:
  Iné
Adresa:
  APPRIME agency
  Tomášikova 2
  05801 Poprad
  poprad@apprimeagency.com