Detaily o ponuke práce
Pomocník v kuchyni -Kitchen Porter
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Gastronómia
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
Náplň práce:
  : The restaurant is set within its own grounds, which stretch for over five acres on the edge of the Downs, in the glorious Sussex countryside, and makes the perfect setting for a dinner party or even a wedding. The 30 cover restaurant which is also open to non-residents provides sophisticated dining in a relaxed atmosphere. The Head Chef has created a modern British menu with French influences complimented by wine from an interesting and varied list. The Kitchen porter will be required to work split shifts covering morning and evening service. He/she will mainly be responsible for washing up but may also help in the preparation and serving of food. Our client requires candidates to have had previous experience in the above roles and all applicants should be eligible to live and work in the UK.
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  50.000 - 80.000 SKK
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihen?

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží

  Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zah??a nasledujúce oblasti: - sprostredkovanie práce v EU krajinách - zabezpe?enie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EU krajinách - štúdium v zahrani?í - personalistika REGISTRÁCIA ZDARMA!!!! SPROSTREDKOVATE?SKÝ POPLATOK SPLATNÝ DO 10 DNÍ OD NÁSTUPU DO PRÁCE.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  APPRIME agency
  Zimná 94
  052 01 Spišská Nová Ves
  info@apprimeagency.com