TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Au Pair USA
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Iné
Náplň práce:
  - opatrovanie a starostlivos? o deti v americkej rodine - babysitting - vozenie do školy, na záujmové krúžky - príprava jednoduchých jedál Ponúkaný plat Od 640 USD/mesiac
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou USD
Iné výhody
  - letenka do USA zadarmo - základné zdravotné poistenie zadarmo - školenie v New Yorku zadarmo - príspevok na štúdium v hodnote 500 USD zadarmo - 13.mesiac ur?ený na cestovanie po USA - 2 týždne platenej dovolenky
Miesto výkonu:
  Bratislava I
Termín nástupu:
  každý pondelok

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 26
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:
  B,
Ostatné informácie
  - doporu?ený vek od 18 do 26 rokov vrátane - akáko?vek predošlá skúsenos? s prácou s de?mi - chu? spoznáva? novú krajinu a nových ?udí - ukon?ené stredoškolské vzdelanie - angli?tina na úrovni dohovori? sa

O firme
Charakteristika:
  Sprostredkovanie štúdijných a pracovných pobytov v zahrani?í. Jedna z najvä?ších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich Au Pair a jazykových agentúr v SR a ?R, fungujúca od roku 1995. Profesionálny team spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami. Všetci zamestnanci majú skúsenos? s vlastným pobytom v zahrani?í.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  COOLAGENT, EuroPair, s.r.o.
  Murgašova 3
  043 21 Košice
  kosice@coolagent.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií