Detaily o ponuke práce
Animátor (športový, detský, all-rounder)
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
Náplň práce:
  Kasting na pozície do Španielska - 22.11.2008, Bratislava Animátor/ka organizuje pod?a svojej špecializácie v hoteli predovšetkým športové, fitnes a detské aktivity v priebehu d?a a zú?ast?uje sa aj na ve?erných anima?ných programoch.
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  Platové podmienky: 620 - 1400 EUR netto mesačne (620 EUR animátor bez skúseností, 740-1000 EUR skúsený animátor, 1100-1400 EUR šéf animátor) Iné výhody: - zabezpečenie ubytovania a stravovania zdarma - nealkoholické nápoje v hoteli zdarma - zabezpečené zdravotné poistenie - práca 8-10 hodín denne / 6 dní v týždni + jeden deň voľna
Miesto výkonu:
  Španielsko
Termín nástupu:
  zima 2008/2009
  V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii, je potrebné zaregistrova? sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registra?ného formuláru. Registrácia je bezplatná. informácie na www.prostaff.sk alebo work@prostaff.sk

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou

  - chu? a motivácia pre prácu s ?u?mi - aktívny vz?ah k športu - aktívne ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka, optimálne dvoch - podpísanie zmluvy na 3 - 12 mesiacov

Charakteristika:
  sprostredkovanie prace
Adresa:
  Agentura PRO-STAFF s.r.o.
  Seberiniho 9
  82103 Bratislava
  praca@prostaff.sk