TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Hotelový a reštauračný personál vo Veľkej Británii
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Gastronómia
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
Náplň práce:
  Rôzne pozície v hotelierstve a reštauráciách v 3-hviezdičkových hoteloch: čašník, hlavný čašník, barman, pomocník v kuchyni, pomocný kuchár, kuchár, šéfkuchár, chyžná, recepčný/á. Ide najmä o príjemné hotely rodinného typu. Pracovná doba: Cca 35 - 40 hod./týždeň , v prípade potreby možné nadčasy. Dĺžka pobytu: Minimálne 6 mesiacov Mzda: Min. 5,73 GBP/hod. Dátum nástupu: ihneď, počas celého roka Jazykové požiadavky: mierne pokročilá až komunikatívna znalosť AJ Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.superjobsk.com.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Jednorazová akcia
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Iné výhody
  Zdokonaľovanie jazyka priamo v anglickom prostredí Nové pracovné skúsenosti Asistenčné služby počas celej doby pobytu Zabezpečené ubytovanie Bezkonkurenčný sprostredkovateľský poplatok !!!
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihneď
Informácie pre uchádzača
  V prípade záujmu doložte svoj životopis v anglickom, alebo slovenskom jazyku, 2x foto pasového formátu, kópiu OP alebo pasu – uvedené dokumenty zašlite mailom na: info@superjobsk.com, poštou alebo prineste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o, Kukučínovu č.7 v Košiciach na 4. poschodí. Odporúčame Vám vopred sa objednať emailom alebo telefonicky na tel. č. 0915 513 461, 0915 887 522 , 0949 525 887. www.superjobsk.com

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

O firme
Charakteristika:
  Personálna agentúra
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  SUPER JOB s.r.o
  Kukučínova 7
  040 01 Košice
  info@superjobsk.com
  superjobsk.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste