Detaily o ponuke práce
ZBER ZELENINY V ANGLICKU
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Náplň práce:
   Zber zeleniny pre anglického zamestnávate?a, ktorý patrí medzi vedúcich dodávate?ov v potravinárskej oblasti pre supermarkety, výrobcov a ve?koobchody (importérov i exportérov). Zameriava sa na pestovanie, spracovanie a predaj šalátov a zeleniny. Ro?ný obrat firmy presahuje 200 mil. GBP, spolo?nos? sa pýši moderným vybavením a technológiami. Na farme pracuje cca 600 ?udí v skupinách po 16 ?udí. Pracovný ?as závisí na objednávkach a po?así - ak je po?asie dobré a objednávky sú vyššie, pracuje sa aj 14 hod denne. - ak ve?a a husto prší, pracovníci ostávajú doma, prípadne idú na pole neskôr, ak sa po?asie zlepší Priemerný pracovný ?as je 40 – 60 hod týždenne.
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
  Plat 5,52 GBP až 7,50 GBP/hod - mzda je úkolová - minimálna mzda je 5,52 GBP až 7,50 GBP/hod, nad?asy nad 39 hodín sú hodnotené sadzbou 8,28 GBP/hod. - na farme je internet, televízne miestnosti, každý týžde? sa organizujú výlety do Londýna, alebo iných atraktívnych miest - adepti prichádzajú nastupujú na pracovný pobyt vždy v nede?u – v pondelok s nimi zamestnávate? vybaví formality ako zaškolenie a informácie o práci a lokalite, bankový ú?et, registrácia na Home Office (92 GBP, strhnuté z platu v priebehu ?alších týžd?ov/, registrácia v zdravotníckom centre, vybavenie prihlásenia na da?ovom úrade - do práce sa nastupuje v utorok, najneskôr v stredu.Ak by došlo k odloženiu nástupu do práce, zamestnávate? nestrháva za ubytovanie a poskytne stravenky zdarma (nie po?as bežiaceho pracovného pomeru!) - zamestnávate? poskytuje ochranný odev, obuv si je potrebné donies?, alebo kúpi? (6,50 GBP) - registrácia pre tieto pozície je v GWA zdarma! - anglický jazyk nie je potrebný! - vhodné pre skupiny i pre študentov!
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
   ihne?
   - ubytovanie je zabezpe?ené priamo na farme, v hosteli a bunkách. Hostely sú rozdelené, v najvä?šom z nich nie je možné vari?, ale je možné sa stravova? v jedálni, za 2 GBP/hlavné jedlo. V malých hosteloch a bunkách je možné i vari?. Adept musí akceptova? fakt, že bude ubytovaní s viacerými ?u?mi na izbe, a že sú to zamestnanci z rôznych krajín /predovšetkým Východná Európa/. - suma za ubytovanie je 30,10 GBP/týždenne, strhávané z platu - na za?iatku je potrebné uhradi? depozit (v prípade poškodenia ubytovania a pod.) vo výške 100 GBP. Depozit je návratný v dvoch splátkach. - ubytovanie je vybavené v základnom štandarde a jednoducho, každý adept si musí prinies? spacák a vankúš, prípadne inú prikrývku. Sociálne zariadenia sú spolo?né, rozdelené pod?a koridorov, tzn. na ur?itý po?et ?udí.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží

   - uprednostnení sú muži, príležitostne sú akceptované i ženy, vo veku od 18 rokov – s preferenciou do 35 rokov - dobrý zdravotný stav je podmienkou. - v prípade, že je niektorý z pracovníkov pomalý, a nekooperuje zo zvyškom skupiny je 2x upozornený, ak svoj výkon nezlepší, zamestnávate? mu vypovie zmluvu ! - okrem depozitu je potrebné ma? hotovos? na prvé 2 týždne na stravu, prvá výplata je po 2 týžd?och, potom je vyplácanie týždenne na bankový ú?et, alebo šekom, pokia? adepti ú?et ešte nemajú. Šeky sú vymenite?né v každej banke - uchádza? musí by? pripravený akceptova? fyzicky náro?nú prácu a by? pripravený býva? v priestore, kde sa pohybuje a žije ve?a ?udí. - práca je fyzicky náro?ná, preto každý adept musí tento fakt akceptova? ako prvý. ?asto sa pracuje i za slabého daž?a.

  GWA poskytuje svojim klientom široký výber služieb na slovenskom aj zahrani?nom trhu tak v oblasti personalistiky ako aj cestovného ruchu už od roku 1997. Zaoberáme sa sprostredkovaním pracovných pobytov, brigád, Au Pair pobytov a sezónnych prác v zahrani?í. Sme držite?om licencie pre sprostredkovanie zamestnania za úhradu a ADZ udelenej ÚPSVaR.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  GWA, s.r.o.
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  work@gwa.sk
  www.gwa.sk