Detaily o ponuke práce
Rýchle eurá do Vašej peňaženky. PLATÍ PRE CELÚ SR !!!
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Administratíva
  Brigády
  Iné
Náplň práce:
  V spolupráci s medzinárodnou futbalovomanagementskou spoločnosťou etablovanej aj na Slovensku hľadáme externých spolupracovníkov. Surf na nete. Marketingový prieskum – registrácia nových členov FC. Peniaze Vám budú chodiť každý deň ( šekom ). Do 3 dní máte v rukách prvý zárobok ! Veľmi slušné „ vreckové“ ( nielen pre študentov), :) ... Celkom za mesiac 365,- € ( 10.996,- Sk ) a viac ( priemer za 2-3 hod. / deň za Vaším PC ). Podrobnosti práce a registračný formulár zašleme obratom .
Druh p. pomeru:
  Vedľajší pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  10.000 - 20.000 SKK
  Nikam nemusíte cestovať. Zaškolíme cez internet. Živnostenský list nie je podmienkou. „Sedíš za počítačom, zarábaš a je ti dobre, :) ! „
Miesto výkonu:
  Banská Bystrica
Termín nástupu:
  ASAP.
  Skúste tiež : http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=02000619889e40c08232c3da1aa355f4

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Zameranie:
  Vzdelanie nerozhoduje.
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 15 do 99
Počítačové znalosti:
  Internet (e-mail, www) - Základy

Ostatné informácie
  Prosím, netelefonovať...Odpovieme na každý mail, :) ...

Charakteristika:
  Sprostredkovate?ská ?innos? v rozsahu vo?ných živností.
Oblasť podnikania:
  Iné
Adresa:
  ?ubomír Klimák Libra Expres
  Gúgska, 13
  94053 Nové Zámky
  reality.expres@stonline.sk