TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
PHP/Perl Developer in Finland, www.gwa.sk
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Administratíva
  Služby
Náplň práce:
  You can develop, create and design global www pages and services. Your job will be huge www projects. You will work with senior developer and professionals in digital media. You have experience in LAMP environmentálny Good or excellenet knowledge in PHP or/and Perl languages and at least basic knowledge on SQL. You have been involved in big/large webprojects. You speak and write good english. You will be part of a big 70 person team.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
Iné výhody
   relaxed working envioronment, in a modern fashionable working premises and office space in the center on Helsinki.
Miesto výkonu:
  Švédsko
Termín nástupu:
  immediately
Informácie pre uchádzača
  min 6 months

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Expert
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

Ostatné informácie
   - level of English- good/very good oral and written - education- Technical or higher education or degree - required work experiences- 3-5 years

O firme
Charakteristika:
  GWA poskytuje svojim klientom široký výber služieb na slovenskom aj zahrani?nom trhu tak v oblasti personalistiky ako aj cestovného ruchu už od roku 1997. Zaoberáme sa sprostredkovaním pracovných pobytov, brigád, Au Pair pobytov a sezónnych prác v zahrani?í. Sme držite?om licencie pre sprostredkovanie zamestnania za úhradu a ADZ udelenej ÚPSVaR.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  GWA, s.r.o.
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  work@gwa.sk
  www.gwa.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií