TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
PRÁCA PRE VODIČOV skupiny C
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Doprava a špedícia
Náplň práce:
   Vodič - vyváža materiály do celého Anglicka Team leader- je určený na organizovanie zberu a odvozu separovaného odpadu, pripravuje časti na zber a organizuje vodičov na dané miesta, monitoruje výkony vodičov a podáva hlásenia.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Iné výhody
   Vodič pracuje 5 dní v týždni. Nadčasy nie sú problém pre vodičov, ktorí majú o ne záujem. Mesačná mzda je 280 GBP netto, po dvojmesačnej skúšobnej lehote mzda bude zvýšená na 300 GBP netto. Po roku bude mzda zvýšená na 330 GBP netto. Team leader má plat prvé tri mesiace 280 GBP netto na týždeň, ak je team leader úspešný v práci, možnosť zvýšenia platu na 300-400 GBP netto týždenne.
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihneď
Informácie pre uchádzača
   - ubytovanie je zabezpečené za 130 - 150 GBP/mes - stravovanie individuálne

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  muža
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Základy
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

Ostatné informácie
   Všetci uchádzači musia mať vodičský preukaz typu C ! - Vodič by mal vedieť komunikovať anglicky, mať príjemné vystupovanie a byť flexibilný. - Team leader musí vedieť komunikovať anglicky, byť komunikatívny , mať organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, byť disciplinovaný a ochotu učiť sa nové veci a podávať ich pracovníkom.

O firme
Charakteristika:
  GWA poskytuje svojim klientom široký výber služieb na slovenskom aj zahrani?nom trhu tak v oblasti personalistiky ako aj cestovného ruchu už od roku 1997. Zaoberáme sa sprostredkovaním pracovných pobytov, brigád, Au Pair pobytov a sezónnych prác v zahrani?í. Sme držite?om licencie pre sprostredkovanie zamestnania za úhradu a ADZ udelenej ÚPSVaR.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  GWA, s.r.o.
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  work@gwa.sk
  www.gwa.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií