TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Opatrovateľka pre staršieho pána trpiaceho neurologickým ochorením v meste Slidrecht / Holandsko
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Iné
Náplň práce:
  Starostlivosť a spoločníctvo staršiemu pánovi(67r.), ktorý trpí neurologickým ochorením, kvôli ktorému má spontánne výpadky kontroly pohybových funkcií tela. Tieto trvajú niekoľko hodín, takže starý pán potrebuje mať pri sebe niekoho, kto sa oňho v podobných situáciach dokáže postarať. Zatiaľ je schopný sa sám pohybovať. Väčšinou sa premiestňuje pomocou skútra. Taktiež starostlivosť o jeho hygienu (výmena katétra, asistencia pri kúpeli - k dispozícii je mechanické zariadenie uľahčujúce umiestnenie do kúpeľa) a domáce práce (napr. pranie, žehlenie, ustieľanie postele, nakupovanie, varenie...). V skratke, úspešná kandidátka by ho mala odbremeniť od starostlivosti o domácnosť a pomôcť mu s jeho personálnej starostlivosťou.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
Iné výhody
  - Registrácia s APPRIME agency ZDARMA - Výhodná možnosť zárobku - Hradené náklady na cestu - Ubytovanie a strava zdarma - Nadobudnutie nových skúseností v starostlivosti o chorých - Možnosť dlhodobej pozície - 25 dní dovolenky + štátne sviatky - Možnosť získania príspevku na pokrytie výdavkov spojených so štúdiom jazyka.
Miesto výkonu:
  Holandsko
Termín nástupu:
  Ihneď
Informácie pre uchádzača
  pracovný pomer: hlavný pracovný pomer miesto práce: Holandsko upresnenie miesta práce: Sliedrecht / Holandsko termín nástupu: Ihneď ponúkaný plat: 1119EUR / mesačne v čistom vzdelanie: úplné stredné s maturitou požadovaná prax: min. 6 mesiacov iné požiadavky: Aspoň minimálna predošlá skúsenosť v starostlivosti o chorých, komunikatívna úroveň anglického, nemeckého alebo francúzskeho jazyka. Úspešná kandidátka by mala byť empatická, spoľahlivá, zodpovedná, otvorená, čestná, dobrá spoločníčka, veselá, komunikatívna a mala by mať srdce na správnom mieste. Nemusí ísť o kvalifikovanú zdravotnú sestru. Referencia z podobnej pozície sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  ženu
Vhodná pre absolventa:
  nie
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
  Nemecký jazyk - Mierne pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

Ostatné informácie
  Milí potencionální klienti, keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne. APPRIME agency = agentúra, ktorá sprostredkúva prácu s ubytovaním v zahraničí. Máme k dispozícií najnovšie ponuky práce na rôzne druhy aktuálnych voľných pozícií z oblasti veľkoskladov a baliarní, opatrovateľstva, gastronómie (čašníci a čašníčky, barmani a barmanky, šéfkuchári, kuchári, asistenti kuchárov, umývači riadu, ...), hotelierstva (recepčná, chyžná, nosič batožiny,...) ako aj z dopravy a distribúcie (šoféri, pomocníci šoférov, poštári ..), strojárstva a iných oblastí. Agentúra APPRIME agency vznikla v roku 2006, na základe predošlých skúsenosti a znalosti sprostredkovania prace v zahraničí. Pracujeme s povolením od Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR). Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zahŕňa nasledujúce oblasti: - zabezpečenie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EÚ krajinách - štúdium v zahraničí - personalistika adresa: Zimná 94, 052 01 Spišská Nová Ves Tomášikova 2, 058 01, Poprad informácie pre zájemncu: kontaktná osoba: APPRIME agency e-mail: office@apprimeagency.com, poprad@apprimeagency.com telefón: 0910694287, 0911 172 278 alebo 0534410907

O firme
Charakteristika:
  Agentúra na sprostredkovanie práce v zahraničí
Oblasť podnikania:
  Iné
Adresa:
  APPRIME agency
  Tomášikova 2
  05801 Poprad
  poprad@apprimeagency.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií