Sales assistant pre prácu v luxusných obchodných domoch v Anglicku. Možnosť vysokého zárobku. Potrebná dobrá angličtina.
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Obchod
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
  Školstvo a vzdelávanie
Náplň práce:
  Náplň práce, informácie o pracovnom mieste We are looking for YOUNG (up to 30 year old), ambitious, hard working, motivated persons, with EXCELLENT COMMAND OF ENGLISH. Employees will be working in one of these luxurious stores: Debenhams or Fenwick at the stand set up by the employer. The personnel has to promote/demonstrate the products of the company, serve the clients interested in the products of the company. Iné výhody - Exceptional salary, based on commission. - Full training at the workplace, in the first days of work - We support all newcomers with the accommodation - We refund 50% of the value of the transport to the UK after the first month of work - At least 1 day off/week; 8-12 working hours/day - Promotions
Dĺžka p. pomeru:
  Jednorazová akcia
Ponúkaný plat:
  30.000 - 50.000 SKK
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  priebežne

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Expert

Charakteristika:
  Agentúra na sprostredkovanie práce v zahraničí
Oblasť podnikania:
  Iné
Adresa:
  APPRIME agency
  Tomášikova 2
  05801 Poprad
  poprad@apprimeagency.com