Internship v luxusných hoteloch - Grécko - ubytovanie aj strava zdarma + štedré bonusy a prepitné!
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
  Gastronómia
  Služby
Náplň práce:
  V ponuke sú rôzne odborné aj pomocné práce: Pomocná sila v hoteli - upratovacie práce, pomocné sily do kuchyne, chyžné. Čašník/čka – bez predchádzajúcich skúseností - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov. Kuchár/ka –bez predchádzajúcich skúseností - príprava teplých a studených predjedál, hlavných jedál, zostavovanie menu, príprava jedál pre zákazníkov. Recepčný/á - Telefonický a osobný kontakt s klientom, príjemné vystupovanie, zapisovanie rezervácií ubytovania. Pomoc hosťom s riešením otázok. Animátor – príprava a realizácia programu na voľný čas pre klientov hotela. Záchranár/Lifeguard – na pláži, pri bazéne, aqua parky.
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  Mzda od 400-600 EUR/mes. Práca je vhodná ako pre jednotlivcov tak aj pre páry, študentov aj neštudentov – so znalosťou AJ. Pracuje sa 5 dní v týždni, 2 dni osobné voľno. Tips – sprepitné od hostí hotela /výška sprepitného môže dosiahnuť ďalších 300-400 EUR/ !!! Úhrada spiatočnej letenky na Slovensko zamestnávateľom!!!! Zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom. Daň a ďalšie zrážky zo mzdy hradené zamestnávateľom. Písomné referencie - odporúčanie od manažéra príslušného hotela. Pri ukončení kontraktu dostane každý uchádzač 200EUR ako bonus za dodržanie dĺžky kontraktu!!!! Ubytovanie je poskytnuté ZDARMA buď priamo v hoteli, kde sú 2 a 3 posteľové izby s kúpeľnou, TV a klimatizáciou alebo v jeho blízkosti, cca do 500m ( v tomto prípade poskytuje zamestnávateľ bicykel ako formu dopravy). Strava je zabezpečená 4 krát do dňa priamo v hoteli ZDARMA!!!!! Uchadzáči , ktorí pracovali ako čašníci, minulú sezónu doniesli domov aj 180.000,-Skk / 5975 EUR /za 3 mesiace práce !!!!!!!
Miesto výkonu:
  Grécko
Termín nástupu:
  Od mája 2009
  Kontaktujte nás čo najskôr mailom, telefonicky alebo osobne: Kontaktujte nás čo najskôr mailom , telefonicky alebo osobne v jednom z kontaktných miest : Pobočka Prešov - mailom: aleko@praca-info.sk telefonicky: 051 4520783, 0907 515265, 0911 515265 osobne : Aleko agency, Levočská 4, 080 01 Prešov personálny konzultant Mgr.Dolžová Eva Pobočka Bratislava - mailom : info.ba@praca-info.sk telefonicky : 02/53631582, 0918 862669 osobne : Aleko agency, Prievozská 2/A, 821 09 Bratislava – Apollo BC personálny konzultant Ing.Bábelová Lenka

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý

  Sprostredkovanie práce v krajinách EÚ. Povolenie ÚPSVaR. 10 ročné skúsenosti. Práca pre každého!
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  Aleko Agency, s. r. o.
  Levočská 4
  080 01 Prešov
  aleko@praca-info.sk
  www.praca-info.sk