Detaily o ponuke práce
EXPERIENCED WAITING STAFF V ANGLICKU !!!
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Iné
Náplň práce:
  - práca pre hotelovú reštauráciu - bežné činnosti v reštaurácii / bare - objednávanie, servírovanie jedál a nápojov, upratovanie zo stolov, udržiavanie čistoty reštaurácie, pomoc v kuchyni Waiting staff: 4 new members for their team of waiting staff. This is an expanding hotel and has recently been refurbished to a high standard. The restaurant is alacarte dining with silver service standards. There is 36 bedrooms and is also a large functions hotel which have a lot of conferences, weddings and dinners. The hotel is family run and are very hands on, all staff are required to do as much as possible to make the guests happy and their stay memorable.
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
  The accommodation is provided in the staff accommodation where you have a choice of sharing a room or having your own. Cost deducted weekly from salary. £35.00 per week. All meals are provided. Starting salary £5.75 per hour for the first 3 months probationary period rising to £6.00 after this. Every 3 month the staff have their tips shared which is paid as a bonus.
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihneď
  Only waiting staff with references and previous experience in high quality establishments will be accepted for interview. - predchádzajúce skúsenosti so servírovaním - komunikatívna angličtina - od uchádzačov sa očakáva práca aj cez víkend a ochota žiť a pracovať v UK • V prípade záujmu nám je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu office@apprimeagency.com a do predmetu uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem. iné výhody: - ubytovanie zabezpečené spolu s prácou - registrácia u nás v APPRIME agency zdarma!! - je možné načerpať nové skúsenosti a odporúčania, ktoré sa Vám môžu zísť v budúcnosti; • V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať emailom alebo na tel. čísle 0534410907 od 8.30 do 16.30 pondelok az piatok, prípadne k nám príďte osobne :)

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý

  Milí potencionální klienti,keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne. Agentúra APPRIME agency vznikla v roku 2006, na základe predošlých skúsenosti a znalosti sprostredkovania prace v zahraničí. Pracujeme s povolením od Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) číslo:AA/2006/13501/52790 Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zahŕňa nasledujúce oblasti: sprostredkovanie práce v EU krajinách- zabezpečenie ubytovania- -prostredkovanie Au pair programu v EU krajinách

  Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zah??a nasledujúce oblasti: - sprostredkovanie práce v EU krajinách - zabezpe?enie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EU krajinách - štúdium v zahrani?í - personalistika REGISTRÁCIA ZDARMA!!!! SPROSTREDKOVATE?SKÝ POPLATOK SPLATNÝ DO 10 DNÍ OD NÁSTUPU DO PRÁCE.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  APPRIME agency
  Zimná 94
  052 01 Spišská Nová Ves
  info@apprimeagency.com