TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
OPATROVATEĽKA v HOLANDSKÝCH RODINÁCH. Potrebná komunikatívna úroveň AJ alebo NJ. Ubytovanie a strava v rodine ZDARMA!!! 900-1400EUR/mes. v čistom!!!!
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Zdravotníctvo a farmácia
  Služby
Náplň práce:
   pracovný pomer: hlavný pracovný pomer miesto práce: Holandsko upresnenie miesta práce: V závislosti od aktuálnej ponuky rodín termín nástupu: Po úspešnom absolvovaní výberového procesu ponúkaný plat: 900-1400EUR/mes. NETTO :o) náplň práce: Prečo pracovať ako opatrovateľka v Holandsku? - pracujete podľa pracovného rozvrhu do 40 hodín týždenne (Náplň práce zahŕňa bežné ošetrovateľské úkony, ako napríklad umývanie, obliekanie, kŕmenie a kúpanie chorých a nevládnych. Starostlivosť o domácnosť) - minimálne jedeň celý deň v týždni máte voľný - za 40 hodín týždenne dostanete čistú mesačnú mdzu až do 1400EUR - máte garantovaných minimálne 30 pracovných hodín týždenne - ubytovanie a stravu máte v rodine zdarma - máte nárok na 14 voľných platených dní dovolenky za rok - za prácu počas národných sviatkov a nadčasy dostanete 1,5 násobne vyššiu mzdu - zdravotné poistenie v rámci krajiny - dostanete odporúčanie o pracovnej skúsenosti ako opatrovateľka. Health Care Assistant program je určený pre opatrovateľky, ktoré pomáhajú starším alebo telesne postihnutým ľudom. Pre tento program nemusíte mať žiadne profesionálne skúsenosti, ani opatrovateľský kurz - aj keď uchádzačky s predošlými skúsenosťami budú samozrejme uprednostnené. Na to, aby ste sa mohli do programu zapojiť, musíte: - byť vo veku od 24 do 55 rokov - byť schopná komunikovať v Nemeckom, Anglickom alebo Holandskom jazyku - mať dobrý zdravotný stav - pomáhať Vášmu pacientovi minimálne pol roka, najlepšie rok Čo môžem očakávať??? 1./ skompletizovanie všetkých potrebných materiálov 2./ zaslanie Vášho spracovaného profilu priamo do Holandska 3./ v prípade záujmu prejaveného zo strany rodiny, Vám poskytneme podrobné informácie o zdravotnom stave pacienta a požiadavkách, ktoré má na svoju budúcu opatrovateľku 4./ v prípade, že Vám uvedené podmienky vyhovujú, dohodneme pre Vás telefonické interview priamo s rodinou 5./ ak interview prešlo úspešne a obe strany si sadnú, prejde sa k vybaveniu všetkých formalít Vaše cestovné náklady si hradíte sami, pri hľadaní dopravného spojenia Vám radi pomôžeme. Čo by ste mali vedieť o Holandsku??? Holandsko je krajina, ktorá patrí do krajín BENELUX-u. Nachádza sa v západnej Európe a je členom Európskej únie. Za oficiálny jazyk sa považuje holandština. Ak však rozprávate po nemecky, anglicky alebo francúzsky, istotne nebudete mať problém dohovoriť sa. Ak preferujete mestá a mnoho ľudí, určite musíte navštíviť západnú časť Holandska. Tu sa totiž nachádzajú všetky veľkomestá, hlavné mesto Amsterdam, najväčší európsky prístav Rotterdam, historické Hague či Utrecht. Holandská kuchyňa je podobná našej, stretnete sa tu s mnohými zahraničnými pokrmami, čo je spôsobené internaciolizáciou kuchýň. Bicykle alebo tulipány? Akonáhle si navyknete na holandský spôsob života, istotne do neho zakomponujete aj dennodenné bicyklovanie. Holandsko je krajina, ktorú by sme mohli nazvať aj raj pre cyklistov. Sú tu pre nich vybudované chodníčky a cestné pruhy. Určite ale nezabudnite sledovať všetky cestné značky, pretože platia pre Vás rovnako, ako pre vodičov automobilov. Tulipány sú častokrát to, čo ľudí priťahuje do tejto krajiny. Istotne ich musíte vidieť aj Vy, a tak Vám odporúčame navštíviť hlavné centrum tulipánov - Keukenhof záhrady, vzdialené len 40 minút od Amsterdamu. Privíta Vás tu približne 7 miliónov cibuľkových kvetín, tulipánov a ostatných okrasných rastlín. Určite si nenechajte újsť tzv. Flower Parade, ktorú môžete navštíviť každoročne v apríli.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
Iné výhody
  - Ubytovanie v domácnosti klienta zdarma - Zaujímavé finančné ohodnotenie - Množstvo nových skúseností - Duševne obohacujúca práca
Miesto výkonu:
  Holandsko
Termín nástupu:
   Po úspešnom absolvovaní výberového procesu
Informácie pre uchádzača
  vzdelanie: úplné stredoškolské, končiace maturitou (SŠ) požadovaná prax: min. 3 mesiace iné požiadavky: Znalosť AJ príp. NJ na komunikatívnej úrovni • empatická osoba, flexibilná, starostlivá a vnímavá k potrebám chorých, tímový hráč, ale zároveň samostatná, komunikatívna • Predošlé skúsenosti v zdravotníctve alebo ukončené stredoškolské vzdelanie so zameraním na zdravotníctvo výhodou, ale nie podmienkou• minimálne jedno odporúčanie týkajúce sa starostlivosti • V prípade záujmu nám je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou tvare na adresu poprad@apprimeagency.com, a do predmetu uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
  nie je podmienkou - opatrovateľstvo, zdravotnícke vzdelanie, kurz ČK
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  ženu
Vhodná pre absolventa:
  nie
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý
  Nemecký jazyk - Pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

Ostatné informácie
  Milí potencionální klienti, keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne. APPRIME agency = agentúra, ktorá sprostredkúva prácu s ubytovaním v zahraničí. Máme k dispozícií najnovšie ponuky práce na rôzne druhy aktuálnych voľných pozícií z oblasti veľkoskladov a baliarní, opatrovateľstva, gastronómie (čašníci a čašníčky, barmani a barmanky, šéfkuchári, kuchári, asistenti kuchárov, umývači riadu, ...), hotelierstva (recepčná, chyžná, nosič batožiny,...) ako aj z dopravy a distribúcie (šoféri, pomocníci šoférov, poštári ..), strojárstva a iných oblastí. Agentúra APPRIME agency vznikla v roku 2006, na základe predošlých skúsenosti a znalosti sprostredkovania prace v zahraničí. Pracujeme s povolením od Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR). Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zahŕňa nasledujúce oblasti: - sprostredkovanie Au pair programu v EÚ krajinách - štúdium v zahraničí - personalistika adresa: Tomášikova 2, 058 01, Poprad (Sídlisko starý Juh, bývalá škôlka) informácie pre zájemncu: kontaktná osoba: Monika Kolčáková e-mail: poprad@apprimeagency.com telefón: 052 478 2909, 0911 172 278

O firme
Charakteristika:
  Agentúra na sprostredkovanie práce v zahraničí
Oblasť podnikania:
  Iné
Adresa:
  APPRIME agency
  Tomášikova 2
  05801 Poprad
  poprad@apprimeagency.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií