Detaily o ponuke práce
LEKÁR V NEMECKU
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Zdravotníctvo a farmácia
Náplň práce:
  H?adáme lekárov (aj študentov lekárskej fakulty) s dobrou znalos?ou nemeckého jazyka na prácu na klinikách alebo na prevzatie lekárskej praxe v Nemecku. Každodenne aktualizované vo?né pracovné miesta nájdete na našej webovskej stránke http://www.permedex.com/vakanzen.htm Napríklad ponuka z tohto týžd?a: - KARDIOLÓG, primár oddelenia - NEUROLÓG, lekár s atestáciou - lekár pred atestáciou v odbore VNÚTORNÉ LEKÁRSTVO - CHIRURG, absolvent vysokej školy
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  Aktívne Vám pomôžeme s vybavením všetkých formalít a s h?adaním ubytovania. Sprostredkovanie zamestnania pre lekárov je bezplatné.
Miesto výkonu:
  Nemecko
Termín nástupu:
  závisí od konkrétnej pracovnej ponuky
  Prosím, pošlite nám Vašu žiados? v nemeckom jazyku mailom, faxom alebo zatelefonujte (Po-Pi 8.00-20.00; So-Ne 18.00-20.00). PERMEDEX Consulting GmbH, Clara-Zetkin-Str. 14, D-07545 Gera Fon: +49 365 773 008-0 Fax: +49 365 773 008-29 UMS: +49 941 599219007 Mail: personal@permedex.com Web: www.permedex.com Zástupca pre Slovensko: Zuzana Novodvorská Tel.: 00421 907 402 640 Mail: zuzana.novodvorska@permedex.com

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Vysokoškolské II. stupňa
Zameranie:
  lekárska fakulta
Jazykové znalosti:
  Nemecký jazyk - Pokročilý

  Personálna agentúra. Špecializuje sa na sprostredkovanie zamestnania vysokoškolsky vzdelaným ?u?om.
Adresa:
  PERMEDEX Consulting GmbH
  Clara-Zetkin-Str.14
  D-07545 Gera
  zuzana.novodvorska@permedex.com
  www.permedex.com