Detaily o ponuke práce
GENERAL ASSISTANT/HOUSEKEEPER - 3 POZÍCIE - UK
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
  Gastronómia
  Služby
Náplň práce:
  - práca na 40 hodín týždene, príp. viac v sezóne - práca na recepcii - vybavovanie telefonátov, kontakt so zákazníkmi a upratovanie izieb a spolo?ných priestorov hotela at?. pod?a potrieb zamestnávate?a. - dobrá komunikatívna znalos? angli?tiny - slovom, písmom, aj spelling. - Telefonické zru?nosti v angli?tine. - predchádzajúce skúsenosti na takejto pozícií. - The work will include assisting in the kitchen when necessary, being responsible for counting and bagging up linen for collection, keeping the rooms clean including toilets etc. You will also be required to do other duties such as bar & restaurant service, front of building cleaning and anything else clients can find for them to do (general hotel work). You will need to have a good personality, able to get on with people, helpful and a good sense of humour will help
Dĺžka p. pomeru:
  Jednorazová akcia
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  ponúkaný plat: £5.52 GBP /hod - registrácia v našej agentúre je zdarma - ubytovanie je zabezpe?ené spolu s prácou, býva sa v spolo?nej izbe, hradíte si iba náklady na teplo
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ASAP !!!!!
  - príjemné vystupovanie, zodpovednos?, flexibilita, empatia, samostatnos?, komunikatívny - komunikatívna angli?tina - skusenosti v hotelierstve sú ve?kou výhodou. - ?istý výpis z registra trestov V prípade záujmu nám je potrebné posla? životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu apprime@apprimeagency.com a do predmetu uvies? názov pozície, o ktorú máte záujem

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý

  Oban, Argyllshire V prípade záujmu nám je potrebné posla? životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu apprime@apprimeagency.com a do predmetu uvies? názov pozície, o ktorú máte záujem

  Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zah??a nasledujúce oblasti: - sprostredkovanie práce v EU krajinách - zabezpe?enie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EU krajinách - štúdium v zahrani?í - personalistika REGISTRÁCIA ZDARMA!!!! SPROSTREDKOVATE?SKÝ POPLATOK SPLATNÝ DO 10 DNÍ OD NÁSTUPU DO PRÁCE.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  APPRIME agency
  Zimná 94
  052 01 Spišská Nová Ves
  info@apprimeagency.com