TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Práca pre pár v rodine sta?í ke? jeden z dvojice vie po anglicky.
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Gastronómia
  Služby
  Iné
Náplň práce:
  Will have separate flat...... Must be able to drive, 7 days short days short hrs. Female to do the Hkeeping , children are very independent go to local school, 16 / 13 11 need male to drive them, CAR will have SAT NAV where they type in destination and follow the instructions. Will have car for private use too can drive to airport and fly home when on holiday. Client goes away time to time with out children couple will have to supervise. Male to help the gardener who has been their gardener for years. Family are on holiday 10 weeks in a year!! Candidates to have Easter off & Xmas flights home all paid for.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Au-pair
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
Iné výhody
  20 000GBP ro?ne
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihen?

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

O firme
Charakteristika:
  Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zah??a nasledujúce oblasti: - sprostredkovanie práce v EU krajinách - zabezpe?enie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EU krajinách - štúdium v zahrani?í - personalistika REGISTRÁCIA ZDARMA!!!! SPROSTREDKOVATE?SKÝ POPLATOK SPLATNÝ DO 10 DNÍ OD NÁSTUPU DO PRÁCE.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  APPRIME agency
  Zimná 94
  052 01 Spišská Nová Ves
  info@apprimeagency.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií