manažér pre zabezpečovanie zákaziek do polygrafickej výroby (obchodný zástupca)
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Polygrafia, vydavateľský priemysel
  Obchod
Náplň práce:
  -Starostlivosť a komunikácia so zákazníkmi spoločnosti. -Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov do polygrafickej, príp. i kartografickej výroby, na Slovensku i v zahraničí. -Obchodné rokovania s partnermi, príprava a spracovanie obchodných zmlúv. -Cenotvorba a sledovanie priebehu výroby zákaziek.
Dĺžka p. pomeru:
  Jednorazová akcia
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
  Zaučíme do základov polygrafie, ktoré sú nevyhnutné k výkonu funkcie.
Miesto výkonu:
  Banská Bystrica
Termín nástupu:
  dohodou
  Miesto výkonu práce je nie priamo v Banskej Bystrici, ale v Harmanci, ktorý je cca 10 km od Banskej Bystrice. Vzdelanie požadujeme stredoškolské s maturitou, alebo aj vysokoškolské. Môže byť aj absolvent s predpokladmi pre prácu obchodníka. Vítaný je uchádzač, ktorý pracoval ako obchodný zástupca, príp. má znalosti s polygrafie.Jazykové znalosti požadujeme aspoň jeden jazyk - nemecký, alebo anglický, dohovoriť sa, nakoľko jedná aj so zákazníkmi v zahraničíl.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
  polygrafické, alebo ekonomické.
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý
  Nemecký jazyk - Pokročilý
Počítačové znalosti:
  Internet (e-mail, www) - Základy
  MS Word - Základy
Vodičský preukaz:
  B,
  Pri pracovnej ceste si sám vedie služobný automobil, ktorý má pridelený na pracovnú cestu. (tzv. vodič referent). Preto je požiadavka vodičského preukazu a praxe vodiča. Vyžadujeme komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilitu, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, povahové predpoklady pre prácu obchodného zástupcu.

  výrobný podnik, akciová spolo?nos?, zameranie výroby: polygrafická výroba,t.j. ofsetová tla? ?asopisov, plagátov, letákov, máp, kalendárov...at?. a dokon?ujúce polygrafické a knihárske práce, kartografická výroba s vlastnou vydavate?skou ?innos?ou, t.j. výroba máp všetkého druhu, autoatlasov, ...at?.
Adresa:
  VKÚ, akciová spolo?nos?, Harmanec 13
  Harmanec 13
  97603 HARMANEC
  personal@vku.sk