Samostatný odborný referent - nasadzovanie a správa informa?ných systémov
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Informatika
Náplň práce:
  Zabezpe?ovanie odborných úloh pri podpore prevádzky informa?ných systémov v oblasti elektroenergetiky a telekomunikácií. Samostatné h?adanie riešení, analýza a implementácia požiadaviek, testovanie a podpora zákazníka pri zavedení do používania.
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  Individuálny prístup k zamestnancom; Zaujímavú prácu v mladom kolektíve v dynamicky; sa rozvíjajúcej spolo?nosti; Nepretržité vzdelávanie a rozvoj Vašich zru?ností; 13. plat + cie?ové odmeny; Flexibilný pracovný ?as - v koordinácii s potrebami zákazníka; Firmou podporované športové aktivity; Doplnkové dôchodkové poistenie
Miesto výkonu:
  Bratislava I
Termín nástupu:
  Ihne?, resp. dohodou
  Prosíme kontaktova? e-mailom s odborným životopisom, príp. motiva?ným listom a informáciou odkedy je možné u nás sa zamestna?.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou

  Požadujeme: Dobrá znalos? MS Office - Word, Excel, Access; Znalos? práce s grafickým softvérom - Autocad, Microstation; Základná znalos? problematiky v oblasti elektroenergetiky; Dopl?ujúce požiadavky na znalosti (zvýhod?ujú kandidáta): Znalos? Visual Basic, VB.NET; Znalos? SQL; Znalos? rela?ných databáz, databázových systémov; Skúsenosti so správou a prevádzkou Oracle databáz; Skúsenosti so správou a prevádzkou informa?ného systému

  Dodávate? komplexných riešení v produk?nom re?azci dodávky HW, dodávky SW tretích strán, dodávky vlastného SW, dodávky služieb správy a podpory riešení s dôrazom na poskytované služby pri správe informa?ných systémov zákazníka.
Oblasť podnikania:
  Informatika
Adresa:
  sféra, a.s.
  Továrenská 14
  815 71 Bratislava
  eva.pavlikova@sfera.sk
  www.sfera.sk