Detaily o ponuke práce
Letné pozície pre študentov,Grécko -letná sezóna 2008
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
Náplň práce:
  H?adáme študentov na rôzne pozície v hotelovom sektore v Grécku ako je ?ašník/?ka, chyžná, plav?ík, výpomoc v kuchyni, pomocné práce
Druh p. pomeru:
  Brigáda
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  10.000 - 20.000 SKK
  - plat od 450 - 800 eur v ?istom mesa?ne - ubytovanie a strava zadarmo - možnos? spozna? novú krajinu a ?udí
Miesto výkonu:
  Grécko
Termín nástupu:
  august 2008
  V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nás ihne? kontaktujte a dohodnite si s nami osobné stretnutie, ktoré sa koná: - priamo v našich pobo?kách v Tren?íne, v Bratislave denne a v Žiline /každý piatok/. Mierové námestie 42/40, 911 01 Tren?ín, Tel: 032/744 0174, info@universalconsulting.sk Obchodná 3, 811 06 Bratislava, Tel: 02/52632137, info.ba@universalconsulting.sk Farská uli?ka 27, 010 01 Žilina, Tel: 0903/250 669, office@universalconsulting.sk Tešíme sa na ?alšiu spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 0
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý

  - komunikatívna znalos? AJ - práca aj pre páry a skupinky kamarátov - kontrakt na 2-4 mesiace - aj bez praxe na danej pozícii - možnos? spozna? novú krajinu, nájs? si nových kamrátov a zarobi? si peniaze naviac

  Universal Consulting je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované aj nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. Majorita našich uchádzačov o prácu nachádza svoje uplatnenie vo Veľkej Británii, Írsku, Holandsku, Dánsku, Švédsku, Nórsku, Španielsku, Grécku, na Cypre, v Rakúsku a
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  Universal Consulting, s.r.o.
  Mierové námestie 42
  911 01 Tren?ín
  info@universalconsulting.sk
  www.praca-v-zahranici.sk