Detaily o ponuke práce
Zmenový vedúci výroby
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Výroba
Náplň práce:
  Zodpovednosť za operatívne riadenie pridelenej zmeny pracovníkov výroby, správne a včasné prideľovanie pracovných úloh v súlade s výrobným plánom a technologickým postupom, včasné plnenie výrobného plánu v požadovanej kvalite a množstve, dodržiavanie interných štandardov kvality výrobkov (znižovanie produkcie nepodarkov, kontrola dodržiavania štandardov kvality podriadenými zamestnancami). Koordinácia pracovných úloh a procesov, zaškolenie nových zamestnancov a ich začlenenie na jednotlivé strediská a do výrobného procesu, preverovanie dodržiavania pracovnej disciplíny. Zodpovednosť za dodržiavanie poriadku a čistoty vo výrobnej hale, sledovanie dochádzky zamestnancov na zmene a vedenie jej evidencie, poskytovanie potrebných informácií vedúcemu výroby Zlepšovanie výrobného procesu a zvyšovanie efektivity výroby, znižovanie produkcie odpadov z výroby a prestojov.
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
   Dlhodobé a stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti, možnosť kariérneho postupu.
Miesto výkonu:
  Komárno
Termín nástupu:
  Dohodou, čo najskôr
  Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa (bakalárske), Zameranie, odbor: strojárske. Znalosti: Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý, pokročilý. Počítačové znalosti - používateľ: Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Excel - pokročilý, Microsoft PowerPoint - pokročilý, Microsoft Outlook - pokročilý. Prax na obdobnej pozícii v strojárskom priemysle podmienkou, skúsenosť s vedením ľudí podmienkou, znalosť kvalitativnych noriem, znalosť SAP výhodou, Samostatnosť, flexibilita, reaktivita, manažérske zručnosti, komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý

  Spoločnosť sa orientuje na výrobu a predaj izolovaných a neizolovaných vodičov pri využívaní technológií ťahania drôtu za studena.

  PR Agency je personálna agentúra poskytujúca služby v oblasti zamestnanosti Zamestnávateľom zabezpečíme rýchly výber a vyhľadávanie vhodných zamestnancov podľa požiadaviek. Pracujeme s povolením UPSVAR č. 8178/2004-OSS 35/2004zamestnávate?om.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  PR Agency
  Župná 14, 94501 Komárno, Hlavná 23, Dunajská Streda, 92901
  94501 Komárno, Dunajská Streda
  pr-aupair@pr-aupair.com
  www.precruitment.sk