TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
mechanik elektronických zariadení
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Polygrafia, vydavateľský priemysel
  Výroba
Náplň práce:
  Pracuje na oddelení údržby pri opravách elektrotechnických sú?astí polygrafických strojov a iné elektrikárske práce. Používa meracie, testovacie, diagnostické prístroje, diagnostikovanie poruchy, nahlasovanie náhradných dielov.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
Iné výhody
  ubytovanie zamestnanca v podnikovej ubytovni
Miesto výkonu:
  Banská Bystrica
Termín nástupu:
  dohodou, aj ihne?
Informácie pre uchádzača
  Práca v dvojzmennej prevádzke a pracovná pohotovos?, ochota u?i? sa novým veciam, nau?i? sa spozna? naše výrobné stroje.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
Požadovaná prax:
  áno
Vhodnejšia vo veku:
  od 24 do 0
Pozícia je vhodnejšia pre:
  muža
Vhodná pre absolventa:
  nie
Jazykové znalosti:
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:
  B,
Ostatné informácie
  Požiadavka stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru a prax v elektrotechnickej odbornosti najmenej 4 roky. Pracuje na oddelení údržby pri opravách elektrotechnických sú?astí polygrafických strojov a iné elektrikárske práce.

O firme
Charakteristika:
  výrobný podnik, akciová spolo?nos?, zameranie výroby: polygrafická výroba,t.j. ofsetová tla? ?asopisov, plagátov, letákov, máp, kalendárov...at?. a dokon?ujúce polygrafické a knihárske práce, kartografická výroba s vlastnou vydavate?skou ?innos?ou, t.j. výroba máp všetkého druhu, autoatlasov, ...at?.
Oblasť podnikania:
Adresa:
  VKÚ, akciová spolo?nos?, Harmanec 13
  Harmanec 13
  97603 HARMANEC
  personal@vku.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií