Detaily o ponuke práce
Pomoc v kuchyni - KITCHEN PORTER
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Gastronómia
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
Náplň práce:
  Mzda: £12 500 na rok, 48-50 hodín týždenne Miesto výkonu práce: Northamptonshire Jazykové znalosti: Základy AJ, treba by? schopný porozumiet De? nástupu: Ihne? alebo ?oskoro. Typ prac. pomeru: Kontrakt na min. 6 mesiacov Popis práce: Výpomoc v kuchyni. Ubytovanie zabezpe?ené zamestnávate?om za £40 na týžden, strava je zadarmo. Podmienky nástupu: Životopis v angli?tine, predlohu dostanete u nás na pobo?ke
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  Ihne? alebo ?oskoro

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské bez maturity
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 0
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Základy

  Naším cie?om je ponúknu? vám to najlepšie riešenie na vycestovanie do zahrani?ia, ?i už za budovaním vašej individuálnej kariéry, alebo na sezónne práce, resp. krátkodobý pracovný pomer. V prípade, že máte záujem o konkrétnu prácu v konkrétnej krajine, a nenájdete ju v našej ponuke, bezodkladne nás informujte e-mailom alebo telefonicky.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  BD personnel, s.r.o.
  Makovického 3
  01001 Žilina
  bdpersonnel@centrum.sk