Detaily o ponuke práce
Skladník vo Ve?kej Británii
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Doprava a špedícia
  Logistika
  Výroba
Náplň práce:
  Nápl?ou práce je práca v skladoch a ve?koskladoch: - s potravinami /pre supermarkety Tesco v mestách Croydon, Altinchram, a Milton Keynes, Sainsburys warehouses/ - ovocím a zeleninou, - drogériou /Boots v meste Worcester/ - oble?ením pre zna?ku Mark and Spencer/ vo Warringtone/ Pracovník je na prácu zaškolený a následne pracuje samostatne (uskladnenie a vyskladnenie produktov, spracovanie objednávok, at?.). Ponúkaný plat je od 5,35-9.75 GBP na hodinu - závisí od smien a nad?asov.
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  30.000 - 50.000 SKK
  - Vyzdvihnutie na letisku zdarma - Doprava do zamestnania zabezpe?ená zamestnávate?om - Zamestnávate? poskytuje ubytovanie za úhradu - Agentúra zabezpe?uje asisten?nú linku po?as Vášho pobytu.
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  dohodou
  V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nás ihne? kontaktujte a dohodnite si s nami osobné stretnutie, ktoré sa koná: Mierové nám. 42 911 01 Tren?ín tel: 032 7440174, 7432459 email: info@universalconsulting.sk Obchodná 3 811 06 Bratislava tel: 02 52632137 email:office.ba@universalconsulting.sk Farská uli?ka 27 010 01 Žilina tel: 0903 250669 email: office@universalconsulting.sk Prí?te sa zaregistrova?!

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý

  ?alšie požiadavky na kandidáta: Pre uvedenú pozíciu je nutná základná komunikatívna znalos? anglického jazyka. Minimálna d?žka kontraktu je 6 mesiacov s možnos?ou pred?ženia. Vieme umiestni? aj páry, dvojice a skupiny! Šancu uspie? má každý, kto: - sa dohovorí v anglickom jazyku - má ale aj nemá prax - má chu? pracova? - môže pracova? minimálne 6 mesiacov - vzh?adom na nápl? práce je pozícia vhodnejšia pre uchádza?ov vo veku od 18-50 rokov.

  Universal Consulting je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované aj nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. Majorita našich uchádzačov o prácu nachádza svoje uplatnenie vo Veľkej Británii, Írsku, Holandsku, Dánsku, Švédsku, Nórsku, Španielsku, Grécku, na Cypre, v Rakúsku a
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  Universal Consulting, s.r.o.
  Mierové námestie 42
  911 01 Tren?ín
  info@universalconsulting.sk
  www.praca-v-zahranici.sk