Detaily o ponuke práce
Chyžné v 5* hoteli na Malte - Pohovory 24-26.9.2015
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
  Gastronómia
Náplň práce:
  Pracovné pohovory so zahraničným zamestnávateľom sa budú konať v týchto termínoch: 24.9.2015, o 15:00 hod. v Poprade 25.9.2015, o 15:00 hod. v Bratislave 26.9.2015, o 12:00 hod. v Brne
Druh p. pomeru:
  Brigáda
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
   mzda 800 - 1200 EUR brutto mesačne - práca 40 hodín týždenne / 5 dní v týždni - nadčasy platené extra, cca 5,30 Eur/hod brutto - strava počas práce zdarma - bonus 300-600 Eur po odpracovaní celej sezóny
Miesto výkonu:
  Bratislava I
Termín nástupu:
  31.10.2015
  V prípade záujmu o túto pozíciu je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Následne je potrebné zúčastniť sa osobného pohovoru so zamestnávateľom z Malty. Pohovory sa budú konať v týchto termínoch: 24.9.2015, o 15:00 hod. v Poprade 25.9.2015, o 15:00 hod. v Bratislave 26.9.2015, o 12:00 hod. v Brne Miesto konania pohovorov: Bratislava: salónik Hotela Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava Poprad: kancelária Agentúry PRO-STAFF, budova Business Center Poprad, Karpatská ul.3256/15, kancelária č.420, 4.poschodie Brno: Hotel AVANTI, Střední 61, 60200 Brno, malý sál

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
  Nemecký jazyk - Mierne pokročilý

Charakteristika:
  sprostredkovanie prace
Adresa:
  Agentura PRO-STAFF s.r.o.
  Seberiniho 9
  82103 Bratislava
  praca@prostaff.sk