Opatrovate?/ka, Zdravotná sestra do Rakúska, Nemecka alebo Švaj?iarska
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Služby
  Zdravotníctvo a farmácia
Náplň práce:
  OPATROVANIE V RAKUSKU (príp. v Nemecku alebo Švaj?iarsku) – v domácnostiach o starých, chorých alebo postihnutých ?udí.
Druh p. pomeru:
  Živnostenský list
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  20.000 - 30.000 EUR
  Ubytovanie a strava je zdarma. 50% z cestovného hradí rodina. Odvoz do a z rodín je zabezpe?ený. Vybavenie do 2-3 týžd?ov od prijatia všetkých dokladov. Práca na dvojtýžd?ové turnusy. Bez vstupných a registra?ných poplatkov!!! Registrácia je kedyko?vek po?as celoro?ne s nástupom do 2 týžd?ov. Vybavenie rakúskej živnosti a všetkých ostatných náležitostí vybavuje rakúska agentúra za klienta.
Miesto výkonu:
  Rakúsko
Termín nástupu:
  do 2 týžd?ov od zaslania všetkých potrebných dokladov
  V prípade záujmu nás kontaktujte 0918406693 (Po-Pi 9.00-15.00),info@meryagency.sk(nonstop).

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
  opatera
  áno
Vhodnejšia vo veku:
  od 20 do 55
Jazykové znalosti:
  Nemecký jazyk - Mierne pokročilý
  Nemecký jazyk - Pokročilý

  Nutnos? – kurz opatrovania, alebo zdravotná škola, potvrdenie praxe (nie je podmienkou ale výhodou), komunikatívna nem?ina, potvrdenie od lekára o zdravotnom stave, výpis z reg. trestov, životopis v NJ + fotografia, kópia zdravotného poistenia do zahrani?ia!!! Plat od 40 – 60 EURO/de?-pod?a zdravotného stavu pacienta.

  Agentúra zaoberajúca sa hlavne prácou ako Opatrovate?/ka v Rakúsku. Ponúkame aj rôzne druhy brigád v ?R, Taliansku a Anglicku.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  Mery Agency
  Komenského 73
  07501 Trebišov
  info@meryagency.sk