TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Práca v skladoch vo Veľkej Británii!
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Výroba
Náplň práce:
  Náplňou práce je najmä tvorba objednávok, triedenie, vykladanie rôzneho druhu tovaru, príjem a vyskladňovanie. Ide o prácu v Londýne, rôznych častiach Anglicka, Škótska, Walesu... Jazykové požiadavky: Bez AJ, s úplnými základmi, ale aj pre mierne pokročilých Pracovná doba: cca 40 hod./týždeň, v prípade potreby nadčasy Doba nástupu: ihneď Dĺžka pobytu: Minimálne 6 mesiacov Mzda: Londýn – Thurrock: Od 6.65 GBP/hod. za dennú zmenu a 8.50 GBP/hod. za nočnú zmenu, zamestnávateľ vypláca aj bonus za produktivitu. Londýn – Charlton: úkolová mzda, 0,01 GBP za krabicu – mzda za hodinu sa môže pohybovať v rozmedzí od 5,35 GBP do 11,00 GBP. Worcester: 6,00 GBP/hod. za ranné zmeny, 6,50 GBP/hod. za večerné zmeny, 7,00 GBP/hod. za nočné zmeny Burnley: 6,21 GBP/hod., za nadčasy 9,32 GBP/hod. Edinburgh: 6,00 GBP/hod. – denné zmeny, 7,00 GBP/hod. – nočné zmeny Weybridge: 7,00 GBP/hod. – denné zmeny, 7,50 GBP/hod. – nočné zmeny Warrington: plat podľa výkonu, môžete zarobiť 6,25 GBP/hod., 6,50 GBP/hod. alebo 6,75 GBP/hod. za denné zmeny a 6,85 GBP/hod. za nočné zmeny Oldham: 5,58 GBP/hod. nadčasy po 38,75 hod. - 8,37 GBP/hod. Stoke on Trent: 6,00 GBP/hod. – denné zmeny, 7,00 GBP/hod. – nočné zmeny Worsley: 5,52 GBP/hod., 5,67 GBP/hod. – nočné zmeny Chadderton: 5,80 GBP/hod., 8,60 GBP/hod. – nadčasy Winsford: 5,52 GBP/hod. Haydock: 6,10 GBP/hod. – denné zmeny, 6,70 GBP/hod. – nočné zmeny Snodland: cca od 6,00 do 8,00 GBP/hod. Middlewich: 6,40 GBP/hod., soboty – 7,65 GBP/hod. Lichfield: 7,25 GBP/hod., nočné zmeny 9,64 GBP/hod. Langlands: Úkolová mzda – 0,01 GBP/krabica Emersons: Úkolová mzda – 0,01 GBP/krabica Dartford: Úkolová mzda – 0,01 GBP/krabica Ubytovanie: zabezpečené vo všetkých lokalitách, cca 50 – 75 GBP/týždeň, platí sa aj depozit – cca 100- 200 GBP, je vratný po skončení kontraktu Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.superjobsk.com.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Jednorazová akcia
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Iné výhody
  Zdokonaľovanie jazyka priamo v anglickom prostredí Nové pracovné skúsenosti Zdravotné a sociálne poistenie v zmysle platnej legislatívy Asistenčné služby počas celej doby pobytu
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihneď
Informácie pre uchádzača
  V prípade záujmu doložte svoj životopis v anglickom, alebo slovenskom jazyku, 2x foto pasového formátu, kópiu OP alebo pasu – uvedené dokumenty zašlite mailom na: info@superjobsk.com, poštou alebo prineste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o, Kukučínovu č.7 v Košiciach na 4. poschodí. Odporúčame Vám vopred sa objednať emailom alebo telefonicky na tel. č. 0915 513 461, 0915 887 522 , 0949 525 887. www.superjobsk.com

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

O firme
Charakteristika:
  Personálna agentúra
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  SUPER JOB s.r.o
  Kukučínova 7
  040 01 Košice
  info@superjobsk.com
  superjobsk.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste