Detaily o ponuke práce
Pracovník v hotelierstve Taliansko
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
  Služby
  Brigády
Náplň práce:
  Prežite leto v Taliansku. Práca na pobreží - Riviera Romagnola - práca v hoteloch v talianskych prímorských strediskách. Aj pre uchádza?ov bez znalosti talianskeho jazyka, ktorí majú záujem tento jazyk sa nau?i?. Pozície: ?ašní?ky, chyžné, pomocní?ky v kuchyni COOL! Práca : - nástup v mesiaci máj/ jún (do obsadenia pozícií) - d?žka kontraktu do septembra - ubytovanie a strava zdarma u zamestnávate?a - pracovný ?as 12 hodín denne, každý de? - plat: 1000-1100 EUR netto Cena za prípravný kurz v rozsahu 10 hodín: 3600 Sk Cena za sprostredkovanie práce (po potvrdení pracovnej pozície a kontraktu): 3900 Sk
Druh p. pomeru:
  Brigáda
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
  -1000 - 1100 EUR/mesiac -ubytovanie a strava zdarma -aj so základmi talianskeho jazyka -ve?a vo?ných pozícií -odporú?aný vek od 18-50rokov
Miesto výkonu:
  Taliansko
Termín nástupu:
  koniec mája,za?iatok-polka júna-2,5-4mesiace
  Podmienky registrácie: - vek od 18 - 50 rokov - absolvovanie 10-hodinového prípravného kurzu v COOLAGENT (základy jazyka a teoretická príprava na prácu v hoteloch) - úspešné absolvovanie závere?nej skúšky po kurze - základy talian?iny výhodou bližšie informácie na www.coolagent.sk

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Zameranie:
  áno
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 50
Pozícia je vhodnejšia pre:
  ženu
Jazykové znalosti:
  Taliansky jazyk -Základy

  posla? emailna bratislava@coolagent.sk, prípadne sa ozva? na bezplatnu linku 0800 124 368 a my vám pošleme prihlášku a leták s bližšími informáciami

  Jedna z najvä?ších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich Au Pair a jazykových agentúr v SR a ?R, fungujúca od roku 1995. Spolo?nos? je držite? povolenia na sprostredkovanie práce (c. 2290/2005-OSS 189/2005 (EUROPAIR)
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  COOLAGENT / Europair, s.r.o.
  Mickiewiczova 4
  81635 Bratislava
  praca@coolagent.sk
  www.coolagent.sk