Detaily o ponuke práce
Au Pair, Mothers Help - Holandsko/Belgicko
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Iné
Náplň práce:
   V rámci au pair programu starostlivos? o detí, ?ahké domáce práce, návšteva jazykovej školy.
Druh p. pomeru:
  Au-pair
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
  Plat od400 Eur/mesiac - 25 -30 hod/týždenne. Ubytovanie a stravu hradí hos?ujúca rodina, prístup na internet, návšteva jazykovej školy-hradí hos?ujúca rodina, úhrada letenky/autobusu jednorázovo tam a spä?, úrazové zdravotné poistenie.
Miesto výkonu:
  Holandsko
Termín nástupu:
  pod?a dohody
  V prípade záujmu prosím vyplnte on line formulár pre au pair pobyt /v sekcií au pair/. S každým uchádza?om uskuto?níme interview osobne alebo telefonický, aj v anglickom/nemeckom jazyku. Potrebné dokumenty na au pair pobyt: * Prihláška Au Pair v anglickom jazyku * Fotky * Lekárska správa * Fotokópia cest. dokladu

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 26
Pozícia je vhodnejšia pre:
  ženu
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
  Nemecký jazyk - Mierne pokročilý

   Vybavenie letenky /rezervácia/, možnos? sa zdokonali? v anglickom/nemeckom jazyku Zmluva na min.6 mesiacov, alebo dohodou. Viac na: www.pr-aupair.com, www.pracavuk.com

  PR Agency je personálna agentúra poskytujúca služby v oblasti zamestnanosti Zamestnávateľom zabezpečíme rýchly výber a vyhľadávanie vhodných zamestnancov podľa požiadaviek. Pracujeme s povolením UPSVAR č. 8178/2004-OSS 35/2004zamestnávate?om.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  PR Agency
  Župná 14, 94501 Komárno, Hlavná 23, Dunajská Streda, 92901
  94501 Komárno, Dunajská Streda
  pr-aupair@pr-aupair.com
  www.precruitment.sk