Detaily o ponuke práce
IBM Database Administrator
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Informatika
Náplň práce:
  •Inštalácia, administrácia a údržba centralizovaných serverov •Zákaznícka podpora na vysokej úrovni zabezpečujúca rozvoj nových a súčasných riešení •Inštalácia a administácia Oracle a DB2 databáz •Reorganizácia databázových indexov •Batch manažment, tuning •Administrácia prístupov •Backuping/Restoring •Tivoli TSM inštalácia a podpora
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
   • Adekvátne platové ohodnotenie podľa Vašich znalostí a skúseností • Zázemie prosperujúcej, dynamickej spoločnosti • Príplatky za viac zmennú prevádzku (20 - 25% k základnému platu) • Dovolenka 4 týždne+ 5 dní plateného voľna • Príspevok na presťahovanie až do výšky 30.000,- korún českých • Príspevok zamestnávateľa na stravu – gastrolístky • Možnosť profesijného rastu • Pracovisko v Brne
Miesto výkonu:
  Česká republika
Termín nástupu:
  ASAP
  •Minimálne ročná skúsenosť s databázovými servermi (DB2, Oracle, SQL Server) •Znalosť operačných systémov (Windows NT, W2K, XP, UNIX, AIX) •Znalosť RMAN •Výhodou je schopnosť orientovať sa v Tivoli prostredí (DM, TEC, SWD, TSM ...) •Znalosť monitorovacích systémov a siete •Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou •Schopnosť pracovať v multikultúrnom tíme, ale aj samostatne zvládať úlohy

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
  IT
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý

   V prípade záujmu zašlite prosím svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na lucia.dobrovodska@manpower.sk, prípadne nás kontaktujte na +421 915 571 530. V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov: „Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

  Manpower Slovensko je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientami i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  Manpower Slovensko s.r.o.
  Kolárska 6
  811 06 Bratislava
  lucia.dobrovodska@manpower.sk