TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Asistentka riadite?a logistiky
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Administratíva
  Logistika
  Doprava a špedícia
Náplň práce:
  -správa agendy riadite?a divízie -organizácia schôdzí -príjem a orientácia návštev -príprava prezentácií a spracovanie rôznej agendy riadite?a -administratívny support pre líniových manažérov -reporting -koordinácia poh?adávok -participácia na pravidelných mesa?ných stretnutiach -preklady z/do FJ
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
Iné výhody
  - stabilné zamestnanie v dynamickej medzinárodnej spolo?nosti - práca v príjemnom kolektíve - kompletné zaškolenie - bonusový systém - benefity spolo?nosti
Miesto výkonu:
  Bratislava I
Termín nástupu:
  Marec/Apríl
Informácie pre uchádzača
  V prípade záujmu zašlite Váš štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. Uchádza? o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spolo?nosti GEFCO, s.r.o. v súlade so zákonom ?. 428/2002 Z.z. Budeme kontaktova? len uchádza?ov sp??ajúcich naše podmienky. Vopred sa ospravedl?ujeme tým, ktorých nebudeme kontaktova? - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované. Nesp??ate požiadavky na kandidáta? Gefco Slovakia je dynamicky rozvíjajúca sa spolo?nost, v sú?asnosti obsadzujeme aj iné pracovné pozície. Kliknite na www.gefcoslovakia.sk

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Vysokoškolské II. stupňa
Zameranie:
  ekonomické
Požadovaná prax:
  áno
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  nie
Jazykové znalosti:
  Francúzsky jazyk - Pokročilý
  Anglický jazyk - Pokročilý
Počítačové znalosti:
  MS Excel - Pokročilý
  MS Outlook - Pokročilý
Vodičský preukaz:
  B,

O firme
Charakteristika:
  GEFCO, globálny logistický integrátor, sa zara?uje medzi vedúcich európskych prepravcov a logistických operátorov. S 500 medzniárodnými trasami je GEFCO zastúpená v 80 krajinách, v ktorých pre svojich klientov integruje celý alebo ?as? dodávate?ského re?azca, od objednávok základných výrobných surovín až po distribúciu hotových výrobkov.
Oblasť podnikania:
Adresa:
  GEFCO SLOVAKIA
  Plynárenska 1
  82109 Bratislava
  recruitment.sk@gefco.net
  www.gefcoslovakia.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií