TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Balenie textilu v Anglicku (Warrington)
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Výroba
Náplň práce:
  Náplňou práce je triedenie, balenie, skladanie najmä odevov visiacich na vešiakoch, ale aj hračiek, darčekových predmetov, elektrospotrebičov...Hľadáme pracovníkov, ideálne ženy, ale aj mužov a páry. Pracuje sa na zmeny. Mzda: Od 5.80 GBP/hod. za dennú zmenu a 6.30 GBP/hod. za nočnú zmenu. Pracovná doba: cca 36 – 40 hod./týždeň, v prípade potreby nadčasy Jazykové požiadavky: Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka – schopnosť porozumieť inštrukciám. Doba nástupu: september 2008 Dĺžka pobytu: minimálne 6 mesiacov s možnosťou pracovať na TPP Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.superjobsk.com.
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Jednorazová akcia
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Iné výhody
  Zdokonaľovanie jazyka priamo v anglickom prostredí. Nové pracovné skúsenosti. Nárok na 20 dní platenej dovolenky. Zdravotné a sociálne poistenie v zmysle platnej legislatívy. Asistenčné služby počas celej doby pobytu.
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihneď
Informácie pre uchádzača
  V prípade záujmu doložte svoj životopis v anglickom, alebo slovenskom jazyku, 2x foto pasového formátu, kópiu OP alebo pasu – uvedené dokumenty zašlite mailom na: info@superjobsk.com, poštou alebo prineste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o, Kukučínovu č.7 v Košiciach na 4. poschodí. Odporúčame Vám vopred sa objednať emailom alebo telefonicky na tel. č. 0915 513 461, 0915 887 522 , 0949 525 887. www.superjobsk.com

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

O firme
Charakteristika:
  Personálna agentúra
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  SUPER JOB s.r.o
  Kukučínova 7
  040 01 Košice
  info@superjobsk.com
  superjobsk.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií