Detaily o ponuke práce
Špecialista pre nákup dielov ( electrical parts)
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Automobilový priemysel
Náplň práce:
  - Nákup elektrických dielov vozidla - Spolupráca a komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi dodávate?mi - Výber lokálnych dodávate?ov elektrických dielov - Vyjednávanie a managing cien a investi?ných platieb s dodávate?mi - Vystavovanie objednávok a zabezpe?enie dodávok pre pilotné fázy výroby - Zlepšovanie a vývoj dielov automobilu v pilotných aj sériových výrobných fázach v spolupráci s vývojovým centrom spolo?nosti - Riešenie vzniknutých problémov výroby v spolupráci s oddelením kvality
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  - Viano?ný, letný bonus pod?a stanovených kritérií - Odme?ovací systém porovnate?ný s konkurenciou - Príspevky na dopravu - Príspevky na bývanie - Z?avy na nákup automobilov zna?ky KIA - Zaujímavý sociálny program - Práca s najmodernejšími technológiami - Práca v príjemnom a ?istom prostredí
Miesto výkonu:
  Žilina
Termín nástupu:
  asap
  Jednoro?ný kontrakt, s možnos?ou pred?ženia na dobu neur?itú .

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Vysokoškolské II. stupňa
Zameranie:
  Elekatrotechnika
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý
Počítačové znalosti:
  MS Word - Pokročilý
  MS Excel - Pokročilý

Ostatné informácie
  Budeme kontaktova? iba úspešných kandidátov.

  zahrani?ná firma podnikajúca v oblasti automobilového priemyslu
Adresa:
  Kia Motors Slovakia, s.r.o.
  P.O. Box 2
  013 01 Tepli?ka nad Váhom
  mmisik@kia.sk
  www.kia.sk