Pracovník/čka zberu šalátu a inej zeleniny v Anglicku - bez AJ
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Náplň práce:
  Hľadáme pracovníkov (vhodnejšie pre mužov), ktorí sú ochotní tvrdo pracovať na farme a ktorí sú schopní vykonávať ťažkú fyzickú prácu. Náplňou práce je zber kapusty, póru, šalátu a inej zeleniny. Ide o prácu v skleníkoch aj na poliach.
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  20.000 - 30.000 SKK
  - ubytovanie zabezpečené v karavanoch alebo v domoch (podľa vášho výberu) karavan: 45 GBP týždenne (vrátane dopravy do/z práce) domy: 55 GBP týždenne (vrátane dopravy do/z práce) - NIE JE POTREBNÁ ZNALOSŤ anglického jazyka!!! - možnosť pracovať 3-12 mesiacov - možnosť umiestniť jednotlivcov aj skupinky kamarátov - asistencia s dopravou - asistenčná linka počas Vášho pobytu ZDARMA - Sme na trhu od r. 2002 a sme držiteľmi anglickej a slovenskej licencie. STAVTE NA ISTOTU!
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  august 2008
  V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nás ihneď kontaktujte a dohodnite si s nami osobné stretnutie, ktoré sa koná: - priamo v našich pobočkách v Trenčíne, v Bratislave denne - v Žiline /každý piatok/. Mierové námestie 42/40, 911 01 Trenčín, Tel: 032/744 0174, jana.s@universalconsulting.sk Obchodná 3, 811 06 Bratislava, Tel: 02/52632137, info.ba@universalconsulting.sk Farská ulička 27, 010 01 Žilina, Tel: 0903/250 669, office@universalconsulting.sk Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské bez maturity
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 0

  - dobrý zdravotný stav - nepotrebujete žiadnu prax - nutná je motivácia, vôľa a seriózny záujem pracovať

  Universal Consulting je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované aj nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. Majorita našich uchádzačov o prácu nachádza svoje uplatnenie vo Veľkej Británii, Írsku, Holandsku, Dánsku, Švédsku, Nórsku, Španielsku, Grécku, na Cypre, v Rakúsku a
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  Universal Consulting, s.r.o.
  Mierové námestie 42
  911 01 Tren?ín
  info@universalconsulting.sk
  www.praca-v-zahranici.sk