TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Obsadzujeme pozíciu opatrovateľa/ky v meste Woking (blízko Londýna)
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Zdravotníctvo a farmácia
Náplň práce:
  Momentálne obsadzujeme pozície pre našich klientov, ktorými sú rôzne opatrovateľské zariadenia v UK. Perspektíva dlhodobej pozície. Náplň práce zahŕňa pomoc pri bežných ošetrovateľských úkonoch, ako napríklad umývanie, obliekanie, kŕmenie a kúpanie chorých a nevládnych. Možnosť zaučenia!
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Iné výhody
  Bezplatná registrácia s APPRIME agency!!! Práca v príjemnom a priateľskom kolektíve. Ubytovanie (v blízkosti práce) bude zabezpečené pred vycestovaním Možnosť samostatného alebo spoločného ubytovania
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  Ihneď
Informácie pre uchádzača
  pracovný pomer: hlavný pracovný pomer miesto práce: Veľká Británia upresnenie miesta práce: Camberley - Woking / UK termín nástupu: Ihneď ponúkaný plat: 6.21GBP/hod. vzdelanie: úplné stredné s maturitou požadovaná prax: min. 1 rok iné požiadavky: • empatická osoba, flexibilná, starostlivá a vnímavá k potrebám chorých, tímový hráč, ale zároveň samostatná, komunikatívna • Predošlé skúsenosti v zdravotníctve alebo ukončené stredoškolské vzdelanie so zameraním na zdravotníctvo výhodou • 2x odporúčanie z predchádzajúcich zamestnaní; • komunikatívna angličtina je potrebná; • Čistý Výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace. • V prípade záujmu nám je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou tvare na adresu poprad@apprime.com, office@apprimeagency.com a do predmetu uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
  Zdravotníctvo, opatrovateľstvo
Požadovaná prax:
  áno
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  nie
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:

Ostatné informácie
  Milí potencionální klienti, keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne. APPRIME agency = agentúra, ktorá sprostredkúva prácu s ubytovaním v zahraničí. Máme k dispozícií najnovšie ponuky práce na rôzne druhy aktuálnych voľných pozícií z oblasti veľkoskladov a baliarní, opatrovateľstva, gastronómie (čašníci a čašníčky, barmani a barmanky, šéfkuchári, kuchári, asistenti kuchárov, umývači riadu, ...), hotelierstva (recepčná, chyžná, nosič batožiny,...) ako aj z dopravy a distribúcie (šoféri, pomocníci šoférov, poštári ..), strojárstva a iných oblastí. Agentúra APPRIME agency vznikla v roku 2006, na základe predošlých skúsenosti a znalosti sprostredkovania prace v zahraničí. Pracujeme s povolením od Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR). Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zahŕňa nasledujúce oblasti: - zabezpečenie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EÚ krajinách - štúdium v zahraničí - personalistika adresa: Zimná 94, 052 01 Spišská Nová Ves Tomášikova 2, 058 01, Poprad informácie pre zájemncu: kontaktná osoba: APPRIME agency e-mail: office@apprimeagency.com, poprad@apprimeagency.com telefón: 0910694287, 0911 172 278 alebo 0534410907

O firme
Charakteristika:
  Agentúra na sprostredkovanie práce v zahraničí
Oblasť podnikania:
  Iné
Adresa:
  APPRIME agency
  Tomášikova 2
  05801 Poprad
  poprad@apprimeagency.com

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií