TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
povrchová úprava oceľových komponentov
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Strojárstvo
Náplň práce:
  • Povrchová úprava oceľových komponentov. • Použite sústruhu na brúsenie, príprava na chroming. • Manuálne TOS stroje sú používané ako sústruhové stroje • Uchádzač musí mať skúsenosti s oceľovými chromingom, keďže vaňa s kyselinou, elektrická energia a teplota si vyžaduj ú prácu zvládať presne a s vážnym prístupom. • Pracovník musí byť presný a seriózny • Musí dobre komunikovať anglicky • PRACOVNÉ POŽIADAVKY : Minimálne 3 roky skúseností v rovnakom odbore POŽIADAVKY NA VZDELANIE: Stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo Odborná škola s maturitou ĎALŠIE POŽIADAVKY: Pracovník musí mať vlastné auto
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  50.000 - 80.000 SKK
Iné výhody
  mzda 140 NOK/ hodina + 10,2% holiday allowance
Miesto výkonu:
  Nórsko
Termín nástupu:
  15.9.2009
Informácie pre uchádzača
  prac. pomer sa uzatvára na dobu určitú do 15.3.2010 s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  muža
Vhodná pre absolventa:
  nie
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý
Počítačové znalosti:
Vodičský preukaz:
  B,

O firme
Charakteristika:
  GWA poskytuje svojim klientom široký výber služieb na slovenskom aj zahrani?nom trhu tak v oblasti personalistiky ako aj cestovného ruchu už od roku 1997. Zaoberáme sa sprostredkovaním pracovných pobytov, brigád, Au Pair pobytov a sezónnych prác v zahrani?í. Sme držite?om licencie pre sprostredkovanie zamestnania za úhradu a ADZ udelenej ÚPSVaR.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  GWA, s.r.o.
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  work@gwa.sk
  www.gwa.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií