Študíjny pobyt v nádhernej anglickej riviere - Anglicko Torbay
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Školstvo a vzdelávanie
Náplň práce:
  Jazykové centrum Torbay je situované v prekrásnej oblasti Anglicka známej pod názvom Anglická riviéra. Táto oblas? je ve?mi ob?úbená hlavne kvôli jej ideálnym klimatickým podmienkam – dlhé letá a mierne zimy poskytujú takmer stredomorskú atmosféru, spolu s dlhými pieso?natými plážami a palmovými stromami. Je tvorená tromi mestami: rybárskym prístavom Brixham, rušným Paingtonom a elegantným Torquayom. Vzdialenos? od Londýna je asi 3-4 hodiny cesty autom alebo vlakom. Študenti majú možnos? využíva? dopravný servis jazykovej školy, ktorý premáva každú nede?u po?as celého roka na trase Londýn, Heatrow – Torbay a spä?. Škola bola založená v roku 1984. Aktuálne prešla kompletnou rekonštrukciou a prestavbou. Moderná budova školy, ktorá sa nachádza 5 min. cesty pešo od centra mesta Paignton, poskytuje vynikajúce podmienky pre štúdium anglického jazyka. Nachádza sa v nej 32 pohodlne zariadených tried, študov?a s po?íta?mi a internetom zdarma. Sú?as?ou školy je záhradný park a kaviare?.
Dĺžka p. pomeru:
  Do 2 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
  Študenti majú na výber zo širokých možností ubytovania – rezidencie Hunters Lodge a Matilda House, ob?úbeným pobytom v hos?ovskej rodine alebo je k dispozícii aj hotelové ubytovanie na vyžiadanie. Ubytovanie v rezidenciách (tzv. internáty) je bez stravy, v hos?ovskej rodine je zabezpe?ená polpenzia. Hos?ovské rodiny sú ve?mi starostlivo vyberané a študentom je pri každom type ubytovania je zabezpe?ený najvyšší možný komfort. Programy, ktoré škola ponúka sú: ADULT STANDARD PROGRAMMES Kurz pre dospelých - ur?ené pre študentov od 16 rokov General English – univerzálna angli?tina Intensive English – intenzívna angli?tina Minigroup Intensive Over 50´s English – ur?ená pre seniorov Business English – obchodná angli?tina English (Out there) – špeciálny typ vyu?ovania spojený s praktizovaním jazyka Private Tuition – súkromné hodiny ADULT SPECIAL PROGRAMMES Academic Year – školský rok v Torbay Academic Semester – semester v Torbay Cambridge kurzy – FCE, CAE, CPE Príprava na IELTS Kurzy pre u?ite?ov tzv. Refresher Course TEENAGER PROGRAMMES Kurzy pre teenagerov, pri max po?te študentov v triede 15 Vacation English – prázdninová angli?tina (12 – 17 rokov) Junior Course – pre juniorov (10 – 11 rokov) Residential College Course – štúdium spojené s internátnym pobytom /v Kelly College/ (9 – 16 rokov)
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  po?as celého roka

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží

  GWA poskytuje svojim klientom široký výber služieb na slovenskom aj zahrani?nom trhu tak v oblasti personalistiky ako aj cestovného ruchu už od roku 1997. Zaoberáme sa sprostredkovaním pracovných pobytov, brigád, Au Pair pobytov a sezónnych prác v zahrani?í. Sme držite?om licencie pre sprostredkovanie zamestnania za úhradu a ADZ udelenej ÚPSVaR.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  GWA, s.r.o.
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  work@gwa.sk
  www.gwa.sk