Detaily o ponuke práce
Architectural Technician
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Iné
Náplň práce:
  Architectural Technician APPRIME agency Informácie o pracovnom mieste Miesto práce Ve?ká Británia Upresnenie miesta práce Yorkshire - Anglicko Nápl? práce This rolewill demand excellent technical detailing ability, sound construction knowledge and experience of producing working drawings to deadline. Proficiency on Microstation is essential. Revit skills would also be an advantage. Ponúkaný plat 25 000 GBP rocne Termín nástupu asap Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Informácie pre uchádza?a In return,our client is offering the flexibility of permanent or contract opportunities,with competitive salary/ hourly rate and comprehensive benefits package. Požadovaná prax Práca nie je vhodná pre absolventa. Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie vysokoškolské II. stup?a Vodi?ský preukaz: B Informácie o spolo?nosti Charakteristika spolo?nosti APPRIME agency je agentúra so sídlom Spišská Nova Ves. Najžiadanejšie pracovné pozície sú z oblasti: gastronómie, farmárstva a stavebníctva. APPRIME berie klientov individuálne a snaží sa uspokojit ich individuálne potreby! Máme bohaté skúsenosti, overených partnerov a sme držite? licencie Národného úradu práce na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, Vám zabezpe?íme prácu bez zbyto?ných komplikácií v krátkom ?asovom horizonte. STA?Í LEN CHCIE? PRACOVA?!!!! Kontaktná osoba Sefcikova Kontaktný telefón 0534410907 Kontaktný e-mail info@apprimeagency.com
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  80.000 a viac GBP
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  Ihned

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Expert

  Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis, ktorý zah??a nasledujúce oblasti: - sprostredkovanie práce v EU krajinách - zabezpe?enie ubytovania - sprostredkovanie Au pair programu v EU krajinách - štúdium v zahrani?í - personalistika REGISTRÁCIA ZDARMA!!!! SPROSTREDKOVATE?SKÝ POPLATOK SPLATNÝ DO 10 DNÍ OD NÁSTUPU DO PRÁCE.
Oblasť podnikania:
  Služby
Adresa:
  APPRIME agency
  Zimná 94
  052 01 Spišská Nová Ves
  info@apprimeagency.com