Animátori v hoteli - Španielsko a Grécko - Kasting 1.3.2015 a 7.3.2015 v Bratislave
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
Náplň práce:
  Kasting pre animátorov do Španielska a Grécka na leto 2015 organizujeme dňa 1.3.2015 od 10.00 hod v Bratislave a 7.3.2015 o 10:00 hod tiež v Bratislave. V prípade záujmu zúčastniť sa nám napíšte email na praca@prostaff.sk a zaregistrujte sa na www.prostaff.sk. Miesto konania kastingov: salónik Hotela Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava Úlohou animátora je: - zapája sa do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie. - organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika, volejbal, stolný tenis, biliard) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. -organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora.
Druh p. pomeru:
  Brigáda
Dĺžka p. pomeru:
  Do 12 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
  Čistý mesačný príjem: 600 - 1200 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus na letenku na konci sezóny 600 – 700 EUR netto – animátor bez skúseností 650 – 900 EUR netto – skúsený animátor 1000 – 1200 EUR netto – šéf animátor
Miesto výkonu:
  Španielsko
  marec, apríl, máj, jún alebo júl 2015. Kandidáti musia byť k dispozícii minimálne na obdobie 3 mesiacov.
  Kasting pre animátorov do Španielska a Grécka na leto 2015 organizujeme dňa 1.3.2015 od 10.00 hod v Bratislave a 7.3.2015 o 10:00 hod tiež v Bratislave. V prípade záujmu zúčastniť sa nám napíšte email na praca@prostaff.sk a zaregistrujte sa na www.prostaff.sk.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Zameranie:
  Animátor
  nie
Vhodnejšia vo veku:
  od 18 do 35
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý
  Nemecký jazyk - Mierne pokročilý

  V prípade záujmu nám napíšte na praca@prostaff.sk alebo zavolajte na 0905 524 996. Tešíme sa na Vás. Agentúra PRO-STAFF, s. r.o. www.prostaff.sk

Charakteristika:
  sprostredkovanie prace
Adresa:
  Agentura PRO-STAFF s.r.o.
  Seberiniho 9
  82103 Bratislava
  praca@prostaff.sk