Detaily o ponuke práce
Hotelový personál Grécko - Pohovory 8-9.3.2015
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Cestovný ruch, hoteliérstvo
Náplň práce:
  Pohovory pre obsadzovanie pozíciií sa budú konať v nedeľu 8.3.2015 o 10:00 hod v Bratislave a v pondelok 9.3.2015 o 15.00 hod v Poprade. V prípade záujmu zúčastiť sa píšte na praca@prostaff.sk
Druh p. pomeru:
  Brigáda
Dĺžka p. pomeru:
  Do 6 mesiacov
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
  Čistý mesačný príjem: 450 - 1000 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus na letenku na konci sezóny. 500 – 700 EUR netto - recepčné 700 – 1000 EUR netto – kuchár 450 – 500 EUR netto – ostatné pozície Počet obsadzovaných pozícii: cca 20 voľných pozícií. Jazykové požiadavky: dobrá znalosť anglického jazyka, na pozíciu recepčnej znalosť dvoch jazykov – anglický a nemecký alebo francúzsky jazyk. Nástupy do zamestnania: apríl, máj alebo jún 2015. Záujemcovia musia byť k dispozícii minimálne na obdobie 3 mesiacov.
Miesto výkonu:
  Grécko
Termín nástupu:
  apríl, máj, jún 2015
  Dátum a čas: Bratislava - nedeľa 8.3.2015, o 10:00 Poprad - pondelok 9.3.2015, o 15:00 Miesto: Bratislava: salónik Hotela Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava Poprad: kancelária Agentúry PRO-STAFF, budova Business Center Poprad, Karpatská ul.3256/15, kancelária č.420, 4.poschodie Obsadzované pozície: recepčné, animátori, čašníci, chyžné, pomocníci v kuchyni, kuchári, nosiči kufrov, masérky, hostesky.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Mierne pokročilý
  Nemecký jazyk - Pokročilý

Charakteristika:
  sprostredkovanie prace
Adresa:
  Agentura PRO-STAFF s.r.o.
  Seberiniho 9
  82103 Bratislava
  praca@prostaff.sk