Detaily o ponuke práce
Web Builder HTML
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Informatika
Náplň práce:
  budovanie a udržiavanie webových stránok podľa projektového rozvrhu, ktorý vypracoval projektový manažér zodpovednosť za celkovú kvalitu a presnosť stránky, nie však zodpovednosť za kvalitu obsahu a uvedených informácií tvorba a udržiavanie webových stránok pod vedením webového producenta prehliadanie stránok kvôli aktualizácii obsahu informovanie web producenta a vývojárov o prípadných chybách alebo problémoch, ktoré sa vyskytli
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou EUR
  PRACOVNÉ BENEFITY: plná náhrada mzdy v čase PN 3 dni dovolenky v roku navyše po vyčerpaní zákonom stanovenej sadzby právo na 3 dni PN bez lekárskeho potvrdenia notebook práca v silnej medzinárodnej spoločnosti možnosť vybrať si e-learningový kurz z reálnych 3000 kurzov možnosť kariérneho a osobnostného rastu možnosť získania praxe (absolventi) alebo kvalitného rozširovania praxe v žiadanej profesii BENEFITY PRE VÁŠ OSOBNÝ ŽIVOT: možnosť zabezpečiť ubytovanie rôzne zľavy (napr. v cestovných kanceláriach, wellness centrách, vo Food Courte v Polus City Center) voucher na športové a kultúrne aktivity pre zamestnanca príspevok na zdravotné vyšetrenie bohatý sociálny program firemnej komunity
Miesto výkonu:
  Bratislava I
Termín nástupu:
  dohodou
  Ďalšie požiadavky na kandidáta: aktívna znalosť anglického jazyka (dobrá úroveň slovného aj písomného prejavu) programátorské zručnosti: HTML, Java Script skúsenosti s dizajnovými nástrojmi, grafickými editormi a textovými editormi vítané MS Office druhý jazyk je výhodou pozitívny, proaktívny postoj, iniciatíva komunikatívnosť tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Zameranie:
  IT
Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk - Pokročilý

  V prípade Vášho záujmu prosím pošlite svoje CV na lucia.dobrovodska@manpower.sk alebo zavolajte na číslo +421 915 571 530.

  Manpower Slovensko je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientami i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  Manpower Slovensko s.r.o.
  Kolárska 6
  811 06 Bratislava
  lucia.dobrovodska@manpower.sk