Detaily o ponuke práce
Roznos letákov + vodič skupiny B,C
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Služby
Náplň práce:
  Náplň práce Distribúcia letákov Roznášajú sa letáky v podobe plastových tašiek do schránok v lepších častiach miest, ktoré Angličania napĺňajú vecami pre charitu . Vodiči skupiny B sa na tieto trasy vracajú v deň zberu a robia kolekciu naplnených tašiek . Miesto práce je určené vopred teamleaderom a každá skupina má svoje auto s vodičom, ktorý ich na miesto dopraví . Pracuje sa 6 dní v týždni. Vodiči skupiny C začínajú na roznose letákov a zároveň sú v skúšobnej dobe ako vodiči. Ak preukážu šikovnosť v riadený vozidla skupiny C, majú možnosť prejsť na pozíciu vodič. Týždenná mzda je 280 GBP netto , po dvojmesačnej skúšobnej lehote bude mzda zvýšená na 300 GBP netto. Po uplynutí 1 roka bude mzda zvýšená na 330 GBP netto, alebo vyššie. Náplňou práce je zber balíkov z charitatívnych obchodov z vopred určených lokalít. Pracuje sa 5 dní v týždni. Výhody - šancu majú aj uchádzači bez znalosti Angličtiny - zamestnávateľ hradí: transport do práce, ochranné nepremokavé oblečenie pre poštárov, depozit za ubytovanie a odvoz z letiska na ubytovanie - možnosť profesného rastu z distribútora letákov na vodiča skupiny B - možnosť profesného rastu z distribútora letákov na vodiča skupiny C a následné zvýšenie platu - fixný plat NETTO a možnosť navýšenia podľa dosiahnutých výkonov - slovenský koordinátor na mieste práce - ubytovanie zabezpečené hneď po príchode. Zamestnanci si hradia ubytovanie sami, na konci mesiaca vo výške 130-160 GBP mesačne. - s daným zamestnávateľom spolupracujeme dlhodobo a máme vycestovaných už viac ako 300 spokojných klientov. podmienky - uchádzači musia byť v dobrej fyzickej kondícii , keďže sa jedná o prácu v pohybe - čistý Výpis z registra trestov - vodiči skupiny B alebo C musia mať dostatočnú prax v riadení motorového vozidla - každý uchádzač sa musí zúčastniť osobného pohovoru v Spišskej Novej Vsi, v sídle GWA s.r.o. - chuť pracovať
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou GBP
Miesto výkonu:
  Veľká Británia
Termín nástupu:
  ihneď-dohodou

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Nezáleží
Vodičský preukaz:
  B, C,

  GWA poskytuje svojim klientom široký výber služieb na slovenskom aj zahrani?nom trhu tak v oblasti personalistiky ako aj cestovného ruchu už od roku 1997. Zaoberáme sa sprostredkovaním pracovných pobytov, brigád, Au Pair pobytov a sezónnych prác v zahrani?í. Sme držite?om licencie pre sprostredkovanie zamestnania za úhradu a ADZ udelenej ÚPSVaR.
Oblasť podnikania:
  Ľudské zdroje a personalistika
Adresa:
  GWA, s.r.o.
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  work@gwa.sk
  www.gwa.sk