TV program .::. Katalog okien .::. Stavebniny OnLine .::. WallPapers .::. Online Slovník .::. Desktop skins .::. Prevody
Domov
Kontakt
PRIHLÁSENIE
JAZYK
Si v krajine:

ŠTATISTIKY
TOP

KURZY
POCASIE

Zobrazovanie kategórií

Detaily o ponuke práce
Staň sa úspešným
Zostávajúci čas: Platnosť vypršala.
Kategórie/a:
  Bankovníctvo
  Ekonomika a financie
Náplň práce:
  Každý len ponúka veľké peniaze a hľadá ľudí, ktorí za tie peniaze skoro nemusia robiť. Ja Vám ponúkam prácu, v ktorej treba makať, ale garantujem Vám, že výsledok stojí za to. Dám Vám možnosť stať sa obchodníkom s tovarom, ktorý potrebuje každý človek. Čo očakávam: byť kariérovo zameraný a ambiciózny, mať túžbu viesť a kaučovať, mať veľké životné ciele a sny, mať výborný imidž a komunikatívne schopnosti, mať empatiu a schopnosť počúvať, byť rozhodný a dôsledný, vedieť dotiahnuť veci do konca, byť kreatívny a mať tímového ducha
Obdobie zverejnenia:
  1 mesiac
Druh p. pomeru:
  Hlavný pracovný pomer
Dĺžka p. pomeru:
  Na dobu neurčitú
Ponúkaný plat:
  Dohodou SKK
Iné výhody
  • zázemie úspešnej dynamicky sa rozvíjajúcej a stabilnej nadnárodnej finančnej skupiny • úspešné know-how overené dlhodobou praxou • možnosť podieľať sa na budovaní dynamickej firmy s expanziou do zahraničia - možnosť pôsobiť v 14-tich krajinách Európy • kompletné zaškolenie hradené firmou, bez vstupných poplatkov • možnosti garantovaného kariérneho postupu - podpora zo strany manažmentu • možnosť realizácie vlastných nápadov – osobný rozvoj • zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch • zázemie v mladom tíme, v príjemnom kolektíve • akreditované vzdelávanie CFC, CFM (MŠ SR) + medzinárodný certifikát platný v EU • zaujímavý sociálny program, nadštandardné firemné dovolenky
Miesto výkonu:
  Košice IV
Termín nástupu:
  dohodou
Informácie pre uchádzača
  Kontakt na seba posielajte mailom na: katarina.drienkova@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
    Stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
  nie
Pozícia je vhodnejšia pre:
  nezáleží
Vhodná pre absolventa:
  áno
Jazykové znalosti:
Počítačové znalosti:
  MS Word - Pokročilý
  MS Excel - Pokročilý
Vodičský preukaz:
  B,
Ostatné informácie
  min. SŠ vzdelanie s maturitou, vek min 23 rokov, ekonomický smer je výhodou, ale nevyžaduje sa, ochota vzdelávať sa, čistý register trestov, komunikatívnosť, priebojnosť

O firme
Charakteristika:
  Poskytovateľ finančných služieb v oblasti hospodárstva, ekonomiky a kapitálových trhov, zaoberajúci sa poradenstvom a tvorbou projektov a stratégií v oblasti privátneho bankovníctva.
Oblasť podnikania:
Adresa:
  Ing. Katarína Drienková
  Mikoviniho 6
  04011 Košice
  driena@centrum.sk

Máte záujem? Zaregistrujte sa alebo sa prihláste
Prehľad kategórií